آمادگی ایران برای انتقال تجربیات حوزه حمل و نقل به عراق

به گزارش مجله وبلاگ فروش، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق با وزیر حمل ونقل این کشور ملاقات و بر آمادگی شرکت های ایرانی برای انتقال تجربیات خود در حوزه راه و حمل ونقل به عراق تأکید کرد.

آمادگی ایران برای انتقال تجربیات حوزه حمل و نقل به عراق

به گزارش گروه بین الملل مجله وبلاگ فروش، ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق در ملاقات با ناصر حسین الشبلی وزیر حمل و نقل این کشور تاکید نمود که شرکت های ایرانی آماده انتقال دانش و تجربیات خود در حوزه راه و حمل و نقل به عراق هستند.

مسجدی در این ملاقات با تبریک انتخاب الشبلی به سمت وزیر حمل و نقل در دولت مصطفی الکاظمی ابراز امیدواری کرد که دوره جدید شاهد گسترش و تقویت همکاری ها در بخش راه و حمل و نقل به عنوان موتور توسعه مالی دو کشور باشد.

طبق گزارش شبکه العالم، مسجدی با اشاره به دستاوردها و موفقیت های کشورمان در حوزه راه و حمل و نقل آمادگی شرکت های جمهوری اسلامی ایران برای انتقال و ارایه تجربیات به کشور همسایه دوست و برادر عراق را اعلام نمود.

الشبلی، وزیر حمل و نقل عراق نیز در این ملاقات از پیشنهادهای سفیر جمهوری اسلامی ایران استقبال و قدردانی کرد.

وی گفت که همه کوشش های خود برای گسترش پیوندهای دو کشور به ویژه در زمینه های راه و حمل و نقل به کار خواهد گرفت و طرح های مختلف میان ایران و عراق را پیگیری می نماید.

ایران و عراق دارای یک هزار و 400 کیلومتر مرز مشترک به وسیله استان های مختلف هستند و همین موضوع زمینه همکاری های حمل و نقل بین دو کشور را فراهم نموده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مرداد 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 4739

به "آمادگی ایران برای انتقال تجربیات حوزه حمل و نقل به عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی ایران برای انتقال تجربیات حوزه حمل و نقل به عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید