امیری: رایزنی سعادتمند برای پرداخت بدهی های استقلال اقدام مثبتی است، در این شرایط اشغال کردن پست در باشگاه را خیانت می دانم

به گزارش مجله وبلاگ فروش، بهرام امیری، معاون پیشین باشگاه استقلال گفت که احمد سعادتمند با رایزنی برای پرداخت بدهی های باشگاه اقدام مثبتی انجام داده است.

امیری: رایزنی سعادتمند برای پرداخت بدهی های استقلال اقدام مثبتی است، در این شرایط اشغال کردن پست در باشگاه را خیانت می دانم

بهرام امیری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله وبلاگ فروش، درباره انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: من شناختی از سعادتمند ندارم، اما آرزو می کنم بتواند به باشگاه یاری نموده و مسائل را حل نماید تا استقلال از شرایط فعلی بیرون بیاید.

وی در مورد اینکه سعادتمند پیش از انتخابش به عنوان مدیرعامل استقلال رایزنی هایی برای پرداخت بدهی به مربیان و بازیکنان خارجی انجام داده است، گفت: این مسئله یکی از کارهای خوب در مقطع فعلی است. اگر چه ما آرای فدراسیون ها و بدهی ها را داریم، اما با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی فیفا و AFC معین نیست که چه اتفاقی می افتد و به نظر می رسد که خود به خود اجرای آرای فیفا چند ماه عقب خواهد افتاد. با این حال، دریافت مهلت از وینفرد شفر، منشا و ... از اقدامات مثبت سعادتمند بوده است.

معاون پیشین باشگاه استقلال گفت: سعادتمند براساس بودجه و منابع اقتصادی که خودش می داند، اقدام می نماید، اما در مجموع کارهای اخیر ایشان با توجه به اینکه زمانی عضو هیئت مدیره استقلال بوده است، نشان می دهد که به کارها آشنایی دارد.

امیری در مورد اینکه آیا هنوز مسئولیتی در باشگاه استقلال دارد یا نه، گفت: مسئولیتی ندارم. پس از استعفایم، آقای فتح الله زاده از من خواست که در خدمت باشگاه باشم، اما با توجه به مسائل زیادی که استقلال دارد، می دانستم کار کردن سخت است و از توانم خارج است. به نظرم در این شرایط، اشغال کردن پست خیانت است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 3604

به "امیری: رایزنی سعادتمند برای پرداخت بدهی های استقلال اقدام مثبتی است، در این شرایط اشغال کردن پست در باشگاه را خیانت می دانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیری: رایزنی سعادتمند برای پرداخت بدهی های استقلال اقدام مثبتی است، در این شرایط اشغال کردن پست در باشگاه را خیانت می دانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید