تهیه و تدوین تقویم گردشگری استان سمنان یک ضرورت است

به گزارش مجله وبلاگ فروش، به گزارش خبرنگاران، عنایت الله رنجبر بعدازظهر سه شنبه در دومین نشست کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در محل اتاق سمنان، اولویت اول کمیسیون گردشگری را شناسایی قابلیت استان سمنان از نظر امکانات تاریخی و اقلیمی ذکر کرد و اضافه نمود: بدین خاطر معرفی فرصت های گردشگری و جذب توریسم باید هدفمند باشد.

تهیه و تدوین تقویم گردشگری استان سمنان یک ضرورت است

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا قیمت مناسب هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

وی، تعامل و ارتباط سازنده فی مابین دانشگاه و صنعت گردشگری را مهم بیان نمود و گفت: در ایران تنها دو رشته پزشکی و معماری مراحل علمی و عملی را در فضای دانشگاه و کار به خوبی طی می نمایند و تا به امروز تاثیرات مثبتی از خود به جا گذاشته اند.

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق سمنان رشد توریسم سلامت در ایران را مطلوب دانست و بیان کرد: توانمندیهای گردشگری می تواند با موضوعات مختلفی همانند کشاورزی، سوغات، سلامت، صنعت و دیگر موارد مطرح گردد.

اسکندری مجری طرح تکاپو و نماینده یونیودو در سازمان ملل متحد نیز در این نشست توسعه طرح کسب کار با موضوع صنعت گردشگری استان سمنان را یک فرصت بر شمرد و بیان نمود: مطالعات و تحقیقات گسترده ای طی دو سال گذشته صورت پذیرفته و مواردی همانند زیست بوم، جاذبه های گردشگری، شرایط اسکان مسافرو دیگر مولفه ها در این طرح مورد آنالیز قرار گرفته است.

عضو کمیسیون گردشگری اتاق سمنان هم فرصت های گردشگری استان را بسیار غنی خواند و بیان داشت: با توجه به اتفاقات گردشگری پیرامون، تهیه و تدوین تقویم گردشگری استان یک ضرورت است.

رنجبر تیتر کردن رویدادهای گردشگری استان سمنان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: رویدادهای گردشگری استان بسیار جالب توجه و خاص هستند لذا شناسایی سنت ها، آداب و رسوم در قالب مخاطبان گردشگر بسیار حائز اهمیت است.

در انتها این نشست تخصصی مقرر شد تشریفات حضور نماینده تام الاختیار اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری توسط دبیرخانه کمیسیون پیگیری گردد.

وبلاگ راضانی: وبلاگ راضانی، یک ورزشکار که به دنبال رستگاری است

کیوسک خبری آشنا: کیوسک خبری آشنا | مجله اخبار روز جهان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 2182

به "تهیه و تدوین تقویم گردشگری استان سمنان یک ضرورت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهیه و تدوین تقویم گردشگری استان سمنان یک ضرورت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید