مثبت بودن تست اولیه کرونای 3 نمونه مشکوک در فارس

به گزارش مجله وبلاگ فروش، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به انجام تست های اولیه برای افراد مشکوک به کرونا در فارس گفت: بر اساس غربالگری اجرا شده، تست سه بیمار مشکوک به ابتلا از 59 مورد، در مرحله اولیه مثبت بوده است.

مثبت بودن تست اولیه کرونای 3 نمونه مشکوک در فارس

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، مهرزاد لطفی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر گفت: در استان فارس، برای تعدادی از موارد مشکوک که دارای نشانه های بالینی قوی ابتلا به این بیماری بودند، تست اولیه اجرا شده است.

لطفی اظهار کرد: این تست اولیه در استان اجرا شده است و نتایج برای تایید نهایی به وزارت بهداشت ارسال می گردد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، پروتکل های درمانی برای افراد مشکوک بستری، هم اکنون در بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) در حال اجرا است و این پروتکل ها برای موارد دارای نمونه مثبت، با جدیت بیشتری انجام می گردد که امیدواریم به زودی شاهد بهبودی این افراد باشیم.

وی اضافه نمود: در طول این ایام، بعضی موارد مشکوک به ابتلا نیز بهبود یافته و ترخیص شده اند.

لطفی با بیان اینکه در طی روز های اخیر با مشاهده موارد ابتلا به این بیماری در کشور، مراقبت های تیم های سلامت در استان قوت گرفته است، اضافه نمود: بر همین اساس فرایند پیگیری موارد مراجعه افراد برای انجام مراقبت های تکمیلی، با دقت و سرعت در حال اجرا است و همکاران ما در مجموعه دانشگاه، به صورت شبانه روزی در این ایام، فعال هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مردم خواست تا در صورت داشتن پرسش در این زمینه با شماره 1819 مرکز پایش مراقبت های درمانی تماس گرفته و یا به وبگاه اینترنتی https://corona.sums.ac.ir/ مراجعه نمایند.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 3000

به "مثبت بودن تست اولیه کرونای 3 نمونه مشکوک در فارس" امتیاز دهید

1 کاربر به "مثبت بودن تست اولیه کرونای 3 نمونه مشکوک در فارس" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مثبت بودن تست اولیه کرونای 3 نمونه مشکوک در فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید