مسائل ما حل نشده است، عراقچی چه کاری برای پرسپولیس انجام داده؟!

به گزارش مجله وبلاگ فروش، سید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس پس از پیروزی دو بر یک پرسپولیس برابر گل گهر سیرجان گفت: بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم به یک برد حساس هم دست پیدا کنیم.: ما بازی به بازی پیش می رویم و کوشش می کنیم تا خود را به صدر جدول برسانیم.

مسائل ما حل نشده است، عراقچی چه کاری برای پرسپولیس انجام داده؟!

از وبلاگ پالوسوی دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می گردد بین پرسپولیس و استقلال تبعیض گذاشته می گردد، گفت: چه کسی این حرف را زده است. به من بگویید تا جواب او را بدهم. بعضی حق ندارند در خصوص پرسپولیس صحبت نمایند. وقتی کسی چیزی نمی داند نباید در خصوص آن اظهار نظر کند. بهتر است سکوت نمایند و وقتی سند و مدرکی ندارند، چیزی نگویند.

کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: کالدرون، بشار، رادوشوویچ، بودیمیر و حتی بازیکنان داخلی پولی دریافت نکردند. یک روز گفتند آقای عراقچی هوادار تیم پرسپولیس است اما او برای تیم ما چه کار مهمی انجام داد که به او پرسپولیسی می گویند؟ من حرف دل همه بازیکنان را می زنم. عده ای دست از سر پرسپولیس بر نمی دارند و به دنبال حاشیه سازی هستند. به آنها اخطار می دهم این صحبت ها را تمام نموده و در خصوص پرسپولیس صحبت ننمایند چون سند و مدرکی ندارند.

حسینی در خصوص ملاقات روز شنبه پرسپولیس برابر سایپا تأکید کرد: اگر می خواهیم به صدر جدول برسیم باید تمام بازی هایمان را با پیروزی به انتها برسانیم. البته گل گهر مقابل ما بازی خوبی انجام داد اما تجربه ما باعث شد تا این تیم را شکست دهیم و امیدوارم بتوانیم روز شنبه، سایپا را هم شکست دهیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 1539

به "مسائل ما حل نشده است، عراقچی چه کاری برای پرسپولیس انجام داده؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل ما حل نشده است، عراقچی چه کاری برای پرسپولیس انجام داده؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید