اینترنت ایران به لینک جهانی اِسپارکِل وصل می گردد

به گزارش مجله وبلاگ فروش، در جریان سفر روحانی و بعضی اعضای کابینه دولت به اروپا، کمپانی مخابراتی ایتالیا اظهار داشت که تفاهم نامه ای را با شرکت ارتباطات زیرساخت به امضا رسانده است.

اینترنت ایران به لینک جهانی اِسپارکِل وصل می گردد

با وبسایت گردشگری سازمان میراث فرهنگی همراه باشید.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرنگاران، کمپانی تی آی اسپارکِل به عنوان بازوی خدمات بین المللی گروه مخابرات ایتالیا در جریان سفر رئیس جمهور ایران به این کشور خاطرنشان کرد که تفاهم نامه ای را با شرکت ارتباطات زیرساخت ایران برای توسعه ظرفیت انتقال IP به واسطه سرویس های جدید IP POP به امضا رسانده است.

با این تفاهم نامه، شرکت ارتباطات زیرساخت قادر به تزانزیت ترافیک بالاتری از IP داخل کشور و کشورهای همسایه خواهد بود و به عبارت دیگر به توسعه خدمات دیجیتالی و ارزش افزوده در کشور سرعت می بخشد.

با این پلت فرم جدید IP دسترسی بازیگران ملی و بین المللی حوزه ارتباطات به اینترنت تسهیل می گردد؛ اسپارکل گفته است که با این تفاهم نامه امکان استفاده از لینک ترانزیت جهانی IP با نام Tier-1 فراهم می گردد که کیفیت پهنای باند دریافتی را بهینه و پایدار می نماید.

مدیرعامل اسپارکل از این تفاهم نامه ابراز خشنودی کرد و گفت: کنار هم قرار دریافت تجربه شرکت ارتباطات زیرساخت در بازار ملی و محلی با سرویس ترانزیت جهانی IP ما می تواند خبر از اتفاق خوبی داشته باشد.

الساندرو تالوتا همچنین گفت: خدمات Seabone ما جزو سرویس های قابل اعتماد با گواهی سطح خدمات بالاست که پیشنهاد خوبی برای تأمین کنندگان سرویس های محلی جوامع مختلف به حساب می آید؛ مشترکان پهنای باند ایران قطعاً می توانند با این تفاهم نامه تجربه بهتری در استفاده از اینترنت داشته باشند.

شرکت ارتباطات زیرساخت هم در این نشست مشترک با فرصت برشماردن این همکاری مشترک گفته است که از کنار این تفاهم نامه ها به دنبال ارتقای کیفیت ارتباطات در ایران است تا اگر مشترکان درخواست بالایی برای اتصال به درگاه بین الملل داشتند، اجابت کند.

باید گفت که Seabone خدمات مبتنی بر شبکه بین المللی Tier1 این شرکت است که رتبه یک خدمات دهی را میان شبکه های IP اروپا، آمریکای لاتین و مدیترانه دارد.

منبع: تسنیم
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 2006

به "اینترنت ایران به لینک جهانی اِسپارکِل وصل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینترنت ایران به لینک جهانی اِسپارکِل وصل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید