برنامه های والیبال ساحلی پس از بحران کرونا تدوین شد

به گزارش مجله وبلاگ فروش، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، ویروس کرونا که شیوع آن از دی ماه سال 98 از شهر ووهان مرکز استان هوبی چین شروع شد، درحال حاضر تمام کشورهای دنیا را درگیر نموده است و نزدیک به چهار و نیم میلیون نفر به آن آلوده شده اند.

برنامه های والیبال ساحلی پس از بحران کرونا تدوین شد

نگرانی از شیوع این بیماری، تمامی رویدادهای ورزشی دنیا از جمله بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو و لیگ ملت های والیبال را لغو نموده است.

کمیته ساحلی فدراسیون والیبال برنامه برگزاری مسابقات داخلی، حضور در رویدادهای مهم آسیا و دنیا و دوره های آموزشی خود برای دوره پس از کرونا در سال 99 را تدوین نموده است و همانند دیگر رشته های ورزشی منتظر موافقت ستاد ملی مبارزه با کرونا برای اجرایی کردن این برنامه ها است.

در تقویم برون مرزی کمیته والیبال ساحلی، حضور تیم های ملی و رده های سنی ایران در 11 رویداد پیش بینی شده است که مرحله نهایی انتخاب المپیک در کشور چین، قهرمانی مردان زیر 19 آسیا و دنیا در کشور تایلند از جمله آن ها است.

در تقویم مسابقات داخلی نیز 9 تور ملی، مسابقات قهرمانی کشور زیر 17، 19، 21 و 23 سال و مینی الیبال قهرمانی کشور آمده است که پیش بینی می گردد تورهای ملی آق قلا و بندرترکمن، با استقبال خوبی از سوی علاقه مندان به والیبال ساحلی روبه رو گردد.

برگزاری کلاس داوری درجه یک، کلاس مربی گری درجه دو، کلاس داوری ملی، سمینار دانش افزایی داوران ساحلی ملی، سمینار دانش افزایی و مربیان بین المللی ساحلی و کلاس داوری بین المللی قاره ای، از جمله برنامه های آموزشی این کمیته در سال 99 است که بعد از آغاز فعالیت های ورزشی و آموزشی در کشور، اجرایی می شوند.

از سوی دیگر کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) نیز برنامه احتمالی خود برای بعد از بحران کرونا را اعلام نموده است که مهم ترین برنامه ها به قرار زیر است:

* مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر 19 سال آسیا، 5 تا 8 شهریورماه به میزبانی تایلند

* تور آزاد سامیلا (تایلند)، 29 شهریور تا یک مهرماه

* تور آسیایی چین تایپه، 23 تا 27 مهرماه

* مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر 19 * سال دنیا، 20 تا 25 آبان به میزبانی تایلند

* ششمین دوره بازی های ساحلی آسیا، 6 تا 15 آذرماه به میزبانی کشور چین

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 4539

به "برنامه های والیبال ساحلی پس از بحران کرونا تدوین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه های والیبال ساحلی پس از بحران کرونا تدوین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید