تدارک 48 دفتر حج و زیارت برای نقل و انتقال فیش حج ، افراد از نقل و انتقال فیش خارج از این شبکه خودداری نمایند.

به گزارش مجله وبلاگ فروش، مدیر حج و زیارت گلستان گفت: ثبت نام زائران حج تمتع از بهمن شروع می گردد.

تدارک 48 دفتر حج و زیارت برای نقل و انتقال فیش حج ، افراد از نقل و انتقال فیش خارج از این شبکه خودداری نمایند.

به گزارش خبرنگار از ،سیدعلی میرقاسم پور مدیرحج و زیارت گلستان درباره نقل و انتقال فیش های حج گفت: سازمان حج و زیارت سامانه تشرف را برای نقل و انتقال فیش ها راه اندازی نموده و کسانی که می خواهند نقل و انتقال فیش های حج را انجام دهند باید به این سامانه مراجعه نمایند.

سیدعلی میرقاسم پور تاکید نمود: افراد برای نقل و انتقال به وسیله اشخاص حقیقی خودداری نمایند و 48 دفتر استان نیز برای این انتقالات نیز آماده است.

میرقاسم پور گفت: بر اساس اطلاعیه سازمان حج و زیارت، ثبت نام زائران حج تمتع از بهمن همزمان با سراسر کشور در استان شروع می گردد.

او با بیان اینکه اولویت ثبت نام با زائرانی است که اطلاعات شخصی خود را در سامانه رزرو سازمان حج به روز رسانی و تکمیل نموده اند اضافه کرد: هر گونه اطلاع رسانی در مورد ثبت نام و سایر مسائل مربوط به وسیله شماره ای که زائران در زمان به روز رسانی اعلام نموده اند، انجام می گردد.

میرقاسم پور گفت: اگر فردی اطلاعات شناسنامه ای یا هر گونه اطلاعات شخصی اش تغییر نموده است، می توانند با ورود به سامانه reserve.haj.ir برای ویرایش یا تکمیل آن اقدام کند.

مدیر حج و زیارت استان با بیان اینکه در گلستان حدود 32 هزار نفر فیش حج تمتع دارند اضافه کرد: تا کنون 8 هزار گلستانی با ورود به سامانه رزرو، اطلاعات شخصی خود را به روز نموده اند.

به گفته او، افرادی که دسترسی به سامانه اینترنتی ندارند می توانند به دفاتر زیارتی مراجعه نمایند.

انتهای پیغام / فا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 611

به "تدارک 48 دفتر حج و زیارت برای نقل و انتقال فیش حج ، افراد از نقل و انتقال فیش خارج از این شبکه خودداری نمایند." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدارک 48 دفتر حج و زیارت برای نقل و انتقال فیش حج ، افراد از نقل و انتقال فیش خارج از این شبکه خودداری نمایند."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید