ترافیک سنگین در محور چالوس و تردد روان در هراز

به گزارش مجله وبلاگ فروش، مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در کرج - چالوس و تردد روان در محور هراز و فیروزکوه اطلاع داد.

ترافیک سنگین در محور چالوس و تردد روان در هراز

به گزارش ایرنا، بر این اساس، ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس نساء تا گچسر گزارش شده است.

بعلاوه، تردد روان در محور های هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) برقرار است. محور های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

بعلاوه، بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محور های مسدود و ممنوع، مابقی محور های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه روز گذشته، بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2303 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 3.9 درصد افزایش را نشان می دهد.

بعلاوه سهم وسایل نقلیه سنگین 12.7، اوج تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 اجرا شده که مسافران با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.

در ادامه این گزارش آمده است، کمربندی محمودآباد - فریدونکنار واقع در استان مازندران به علت اجرای عملیات راهداری، جهت جنوبی (محمودآباد - فریدونکنار) مسدود بوده و تردد از جهت جایگزین داخل شهر انجام می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 22 مهر 1401 بروزرسانی: 22 مهر 1401 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 22089

به "ترافیک سنگین در محور چالوس و تردد روان در هراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک سنگین در محور چالوس و تردد روان در هراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید