تمدید تسهیلات ویژه تردد برای سفر اتباع عراقی به ایران از اسفند 98 تا خرداد 99

به گزارش مجله وبلاگ فروش، کاردار جمهوری اسلامی ایران در بغداد گفت: در راستای تحکیم مناسبات محبت آمیز و برادرانه میان دولت و ملت های ایران و عراق و نیز تردد آسان تر اتباع دو کشور، ایران اقدام به تمدید تسهیلات ویژه تردد برای اتباع عراقی راهی ایران نموده است.

تمدید تسهیلات ویژه تردد برای سفر اتباع عراقی به ایران از اسفند 98 تا خرداد 99

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید، سفر به آبشار نیاگارا و شهرهای پیشرفته تورنتو و مونترال را در کنار ما تجربه کنید.

سیدموسی علیزاده طباطبایی، در گفت وگو با خبرنگاران با اعلام این خبر توضیح داد: براساس این تصمیم از تاریخ ششم اسفندماه 1398 لغایت چهارم خرداد 1399 مصادف با ماه های رجب، شعبان و رمضان هجری قمری، مهر ورودی پلیس گذرنامه مستقر در مبادی ورودی به خاک جمهوری اسلامی ایران به منزله ویزا با مدت اقامت یک ماهه اتباع عراقی تلقی خواهد شد و آن ها نیازی به دریافت ویزا در بازه زمانی مذکور ندارند.

وی ادامه داد: از آنجا که در گذشته تسهیلات مذکور با استقبال قابل توجهی از سوی مردم دو کشور روبرو شده است با کوشش مضاعف به عمل آمده این تسهیلات به صورت عمل متقابل برای اتباع دو کشور در این بازه زمانی اجرایی می گردد و قطعا این همکاری ها، گام بسیار مهمی در جهت تردد آسان، تعاملات افزون تر دو کشور و تحکیم پیوندها میان دو ملت ایران و عراق خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 2180

به "تمدید تسهیلات ویژه تردد برای سفر اتباع عراقی به ایران از اسفند 98 تا خرداد 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید تسهیلات ویژه تردد برای سفر اتباع عراقی به ایران از اسفند 98 تا خرداد 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید