خبرنگاران مهرداد محمدی: سن اتین من را می خواهد، میلاد از لیدز پیشنهاد جدی دارد

به گزارش مجله وبلاگ فروش، تهران- خبرنگاران- بازیکن تیم فوتبال آوس پرتغال گفت:می توانم قراردادم را با آوس فسخ کنم و دوست دارم به تیم سن اتین که خواستار من است بروم.

خبرنگاران مهرداد محمدی: سن اتین من را می خواهد، میلاد از لیدز پیشنهاد جدی دارد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، مهرداد محمدی در گفت وگویی تلویزیونی در خصوص فصلی که در ترکیب تیم آوس پرتغال پشت سر گذاشت، گفت: فصل خوبی را پشت سر گذاشتم و توانستم پیروز عمل کنم اما شرایط تیم ما چندان خوب نبود. در نیم فصل خیلی از بازیکنان تیم را به خاطر مسائل اقتصادی ترک کردند و مجبور شدند از تیم امید بازیکن بیاورند. من پولم را گرفتم اما هنوز حقوق آخرم را ندادند و می توانم این تیم را ترک کنم.

وی اضافه نمود: به پرسپولیس نزدیک بودم اما پرسپولیس بازیکن دیگری را گرفت و دیگر به من زنگ نزد اما انتخاب خوبی کردم و به سپاهان رفتم. در خانواده استقلالی نداریم و همه پرسپولیسی هستند.

مدافع اسبق تیم فوتبال سپاهان توضیح داد: در اولین تمرین کنار پسر زیدان بازی کردم اما او نیم فصل تیم را ترک کرد.

وی تاکید نمود: با وجود اینکه تیمم سقوط کرد، پیشنهادات خوبی دارم. سن اتین خواستار من است و امیدوارم بتوانم به این تیم بروم.

وی در خصوص شرایط میلاد محمدی برادرش هم گفت: میلاد پیشنهاد جدی و خوبی از لیدز دارد. امیدوارم خنت بلژیک به او رضایتنامه بدهد تا بتواند به این تیم در لیگ جزیره برود.

محمدی اضافه نمود: ابتدا در آوس هافبک راست بازی کردم. شرایط برای من خیلی سخت بود. از مربی خواستم من را به عنوان مهاجم تست کند و در این پست مورد قبول قرار گرفتم. در بازی های اول هم توانستم گل بزنم و اعتماد مربی را جلب کنم.

وی اضافه نمود: از پرتغال و قطر پیشنهادات خوبی دارم اما دوست دارم در اروپا بمانم. معلوم نیست تکلیفشان چه می گردد. باید ببینیم که شرایط قراردادم با آوس چه می گردد. ممکن است این تیم منحل گردد.

وی اظهار داشت: در طول فصل 6 بار به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شدم. دوست دارم یک قهرمانی هم به ویترین افتخاراتم اضافه گردد.

محمدی تاکید نمود: در دو هفته آینده تکلیفم تعیین می گردد و دوست دارم هر اتفاقی که رخ می دهد دل مردم ایران را شاد کنم.

محمدی توضیح داد: حس و حال خوبی داشتم که به تیم ملی رفتم و مقابل کامبوج هم اولین گل ملی ام را زدم.

وی اضافه نمود: اگر دعوت شوم کوشش می کنم بتوانم دل مردم را شاد کنم اگر هم دعوت نشوم برای پیروزیت تیم ملی دعا می کنم. اگر به جام جهانی برویم برای بازیکنان ایرانی اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 6254

به "خبرنگاران مهرداد محمدی: سن اتین من را می خواهد، میلاد از لیدز پیشنهاد جدی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مهرداد محمدی: سن اتین من را می خواهد، میلاد از لیدز پیشنهاد جدی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید