رسول جزینی: به همه ملی پوشان برنامه تمرینی داده ایم

به گزارش مجله وبلاگ فروش، رسول جزینی با بیان این مطلب اضافه کرد: خدا رو شکر با برنامه ریزی که صورت گرفته و پیگیری هایی که بعمل آمده، به صورت مجازی با کشتی گیران در ارتباط هستیم و با ارائه برنامه تمرینی، کشتی گیران در حال اجرا تمرینات خودشان به صورت انفرادی هستند.

رسول جزینی: به همه ملی پوشان برنامه تمرینی داده ایم

وی توضیح داد: همه فرنگی کاران می دانند که کارشان را باید تمام و کمال انجام بدهند و خوب کار می نمایند هرچند که در اردو می توانستند بهتر تمرین نمایند و از بعضی مزایا محروم هستند، ولی به هرحال باید خودشان با شرایط پیش آمده تطبیق بدهند.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: هم اکنون در کنار خانواده خود در اصفهان هستم اما به نظرم مردم موضوع شیوع ویروس کرونا را جدی نگرفتند و اگر این اتفاق بیافتد به صورت یک فاجعه درخواهد آمد. ولی اگر در عکس آن باشد و مردم احتیاطات لازم را داشته باشند و آن چه که ستاد ملی مبارزه با کرونا توصیه می نماید انجام دهند، فکر می کنم که خیلی زود می توانیم از شر این بلای وارداتی خلاص شویم.

جزینی اضافه کرد: متأسفم که مردم ما سال نو را با مقوله بدی چون شیوع کرونا شروع می نمایند اما خاصیتی که دارد این است که همه در کنار خانواده ها هستند. خطر این ویروس به لحاظ ناشناخته بودنش است و مواضع ما در مقابل یک دشمن ناشناخته این است که صبر کنیم و ببنیم راه چاره زمین زدنش چه چیزی است و باید در خانه بمانیم و فکر نکنیم که ما به سایرین ربطی نداریم و جامعه واقعا زنجیر وار به هم وصل هستند و باید به اصطلاح با همکاری و هماهنگی همدیگر زنجیره شیوع ویروس کرونا را قطع کنیم و این حریف ناشناخته را شکست دهیم.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی در خاتمه اظهار داشت: در زمان حاضر مهمترین تمرینات ما برای آماده سازی المپیک باید برگزار می شد و امیدوارم هرچه زودتر از شر این ویروس خلاص شویم تا اردوهای ما نیز زودتر شروع گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 3363

به "رسول جزینی: به همه ملی پوشان برنامه تمرینی داده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسول جزینی: به همه ملی پوشان برنامه تمرینی داده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید