رشد 49 درصدی گردشگری گلف در امارات

به گزارش مجله وبلاگ فروش، همزمان با کسب اسکار گردشگری در چندین زمینه مهم گردشگری درسال 2013، امارات، گردشگری گلف در ابوظبی نیز با رشد 49 درصدی روبرو بود.

رشد 49 درصدی گردشگری گلف در امارات

برای دریافت خدمات ویزای کانادا با مجربترین کارشناسان کشور همراه باشید.

امارات در راستای ایجاد تنوع بیشتر در صنعت گردشگری خود، همزمان با کسب اسکار گردشگری در چندین زمینه مهم گردشگری، با تمرکز بر توریسم گلف، درسال گذشته شاهد رشد 49 درصدی این بخش بود.

هرچند درسطح دنیای پرتقال به عنوان مقصد برتر برای توریسم ورزشی گلف شناخته شده و جایزه اسکار 2013 را از آن خود کرد، اما امارات هم درکنار کسب عنوان های برتر گردشگری در سال گذشته وکسب اسکار گردشگری در زمینه های مختلف ، گام های بلندی نیز در این سبک از گردشگری برداشته است. این میزان رشد توریسم گلف به معنی افزایش چشمگیر بازی های گلف نسبت به سال 2012 و توسط گردشگران خارجی است که محل برگزاری بازی های خود را در امارات قرار می دهند.

آمار و ارقام گردشگری امارات به عنوان یکی از محبوب ترین مقصدهای گردشگری گلف نشان از اعتبار و پیروزیت استراتژی های امارات در زمینه توسعه توریسم گلف در ابوظبی دارد.

آمار همچنین نشان از فزونی امارات در چارچوب وسیع تر به عنوان یک مقصد مناسب برای برگزاری مسابقات بین المللی گلف دارد.

صنعت گردشگری گلف ابوظبی دررشد نسبی بخشی از گردشگری خارجی و اقدامات توسعه این صنعت در چارچوب بازاریابی و ارتباطات و بسته بندی محصولات و نیز طرح وبرنامه توزیع درجهت افزایش ضریب نفوذ امارات درجذب بخش بزرگتری از توریسم گلف، بسیار موثر بوده است.

این درحالی است که امارات کوشش های گسترده ای را در دیگر گونه های گردشگری و ارائه خدمات هم تراز با استانداردهای دنیای دردستور کار خود دارد. به گونه ای که درسال گذشته پیروز به کسب جایزه اسکار گردشگری در چندین زمینه شد.

این جایزه ها عنوان پیشرو وبهترین ها را دربخش های مختلفی از صنایع سفر و توریسم، به امارات بخشید . عنوان هایی چون بهترین خط هوایی درجه یک دنیا، بهترین هتل پیشرو دنیا به دلیل ارائه خدمات برج العرب ، پیشرو در ارائه خدمات هتلداری به استناد خدمات ارائه شده توسطماریوت مارکیوس و در بخش بهترین مجتمع گردشگری نیز مجموعه گردشگری جمیرادر دبی، این عنوان ها را برای امارات به ارمغان آوردند.

همچنین درزمینه خطوط هوایی پیشرو، خط هوایی اتحاد که مقر آن در ابوظبی است به عنوان خط هوایی پیشروی دنیا انتخاب شد. تمرکز امارات بر توریسم گلف،درکنار تمرکز بر برگزاری انواع همایش، نمایشگاه و کنفرانس های بین المللی دراین شرایط، نشان از تداوم برنامه های درازمدت و موازی این کشور در تمرکز بر گونه های متنوعی از صنعت توریسم دارد.

منبع :خبرگزاری میراث فرهنگی

منبع: لست سکند
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 1561

به "رشد 49 درصدی گردشگری گلف در امارات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد 49 درصدی گردشگری گلف در امارات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید