صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در استان بوشهر افتتاح شد

به گزارش مجله وبلاگ فروش، خبرنگاران/بوشهر با امضای تفاهم نامه سه جانبه بین شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، مراکز علمی استان و نظارت استانداری بوشهر، صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در استان بوشهر افتتاح شد.

صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در استان بوشهر افتتاح شد

این تفاهم نامه با هدف تقویت مالی دانش بنیان و توسعه صنایع پیشرفته و خدمات مبتنی بر علوم و فناوری امضا شده و موضوع آن مشارکت در شناخت اولویت های حمایتی، فرصت های سرمایه گذاری، زمینه های مناسب صادراتی و جذب سرمایه گذاری خارجی در صنایع پیشرفته و همکاری با هدف تبدیل ایده های فناوری و کارآفرینی به محصول یا خدمت و تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی است.

همچنین همکاری در زمینه توسعه بنگاه های فعال به ویژه گسترش فعالیت های تحقیق و توسعه و محصولات جدید از دیگر موضوعات تفاهم نامه مذکور است.

استاندار بوشهر ظهر امروز در این نشست بیان نمود: بوشهر پنجمین استان کشور است که صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در آن راه اندازی شده است.

به گزارش خبرنگاران، عبدالکریم گراوند اضافه نمود: با توجه به اهداف این صندوق امید می رود فرایند حمایت از شرکت های دانش بنیان استان توسط صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با جدیت دنبال گردد.

وی تاکید نمود: فعالیت صندوق حمایت از تحقیق و توسعه صنایع پیشرفته در راستا توسعه شرکت های دانش بنیان اقدام ارزشمندی است که صورت گرفته است.

حمایت از شرکت های دانش بنیان و تمرکز زدایی از مرکز

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته نیز در این نشست گفت: راه اندازی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در استان بوشهر در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان و تمرکز زدایی از مرکز برای حمایت از این شرکت ها است.

رضا نقی پور بیان نمود: ارائه تسهیلات بانکی، خدمات، حمایت از سرانجام نامه های دانشجویی، صدور ضمانتنامه برای شرکت های دانش بنیان بخشی از مزایای صندوق حمایت از صنایع پیشرفته است.

وی بیان نمود: وزارت صمت با تمام کوشش آماده خدمت و حمایت از شرکت های دانش بنیان است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 2700

به "صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در استان بوشهر افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در استان بوشهر افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید