مالکان تاکسی های فرسوده تهران برای نوسازی تاکسی خود ثبت نام نمایند

به گزارش مجله وبلاگ فروش، تهران (پانا) - معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت مالکان تاکسی های مدل 88 به قبل بایستی برای نوسازی تاکسی خود به دفاتر هماهنگی امور اداری مراجعه و ثبت نام نمایند.

مالکان تاکسی های فرسوده تهران برای نوسازی تاکسی خود ثبت نام نمایند

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران، سیدعلی محتشمی پور اضافه کرد: برای نوسازی تاکسی می بایست اطلاعات تاکسی داران مشمول طرح نوسازی اعم از اطلاعات هویتی مالک و تاکسی فرسوده او در سایت حمل و نقل و سوخت کشور ثبت گردد. لذا برای تسهیل و تسریع کار تاکسیرانان، تمامی دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی شهر تهران به این سامانه متصل شده اند.

معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران ادامه داد: مشمولان طرح نوسازی تاکسی های فرسوده برای ثبت درخواست خود به همراه سند مالکیت خودرو و پروانه تاکسیرانی به دفاتر هماهنگی امور اداری مراجعه و ثبت نام نمایند تا فرآیند تشکیل پرونده آنان شروع گردد.

وی با اشاره به اینکه نوسازی تاکسی های فرسوده همیشه از اولویت های سازمان تاکسیرانی بوده است، گفت: تا به امروز بیش از 15 هزار تاکسیران تقاضای نوسازی تاکسی فرسوده خود را ثبت نموده اند و فرآیند تشکیل پرونده آنان به جریان افتاده است.

محتشمی پور در سرانجام اظهارکرد: سازمان بر حسب ثبت نام های اجرا شده، ضمن ارزیابی روزانه و مستمر فرایند نوسازی، پیگیری ایفای تعهدات خودروساز در فراوری و تحویل به موقع تاکسی ها را در دستور کار قرار داده است.

وبلاگ راضانی: وبلاگ راضانی، یک ورزشکار که به دنبال رستگاری است

کیوسک خبری آشنا: کیوسک خبری آشنا | مجله اخبار روز جهان

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 مرداد 1400 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 7116

به "مالکان تاکسی های فرسوده تهران برای نوسازی تاکسی خود ثبت نام نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالکان تاکسی های فرسوده تهران برای نوسازی تاکسی خود ثبت نام نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید