مخالفت بایدن با تعطیلی کامل آمریکا به دلیل شیوع کرونا

به گزارش مجله وبلاگ فروش، خبرنگاران : رییس جمهور منتخب آمریکا با تعطیلی کامل این کشور به واسطه شیوع کرونا مخالفت کرد.

مخالفت بایدن با تعطیلی کامل آمریکا به دلیل شیوع کرونا

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، جو بایدن که در تاریخ 20 ژانویه (30 دی) ریاست امور آمریکا را بدست خواهد گرفت با حضور در جمع خبرنگاران گفت: من هیچ شرایطی را نمی توانم ببینم که احتیاج به تعطیلی کامل کشور داشته باشد. من فکر می کنم که این می تواند ضد فراوری باشد.

وی با اشاره به اختلاف در گسترش کرونا در آمریکا اضافه نمود که قوانین مربوط به زمان و چگونگی بازگشایی مشاغل براساس تهدیدات در هر منطقه اعمال خواهد شد.

به دنبال افزایش شیوع ویروس کرونا و فرایند صعودی شمار مبتلایان و مرگ و میر در آمریکا، ایالت ها و شهرها محدودیت های خود از جمله در خانه ماندن، تعطیل کردن رستوران ها و محدود کردن تجمع ها را اعمال نموده اند.

شمار مبتلایان کرونا در آمریکا به حدی افزایش یافته که باعث نگرانی مقامات شده تا جایی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های آمریکایی از شهفرایندان این کشور خواسته برای تعطیلات هفته شکرانه در هفته آینده سفری انجام ندهند.

به دنبال شیوع کرونا در آمریکا که دارای بیشترین آمار بیماران کرونایی است، تا کنون 173 هزار و 768 نفر مبتلا به ویروس کرونا شده و یک هزار و 964 نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

شمار نهایی مبتلایان کرونا در آمریکا نیز به 11 میلیون و 873 هزار و 863 نفر و مرگ و میر نیز به 256 هزار و 262 نفر رسیده است.

شمار نهایی بهبود یافتگان کرونایی آمریکا نیز تا کنون هفت میلیون و 166 هزار نفر گزارش شده است.

امریکا در حالی شاهد افزایش شیوع کرونا و افزایش مرگ و میر است که دولت ترامپ با توجه به عدم کسب پیروزی در انتخابات 2020 ریاست جمهوری مهار فرایند کرونا در کشور را متوقف نموده و تنها بر ادعاهای بی اساس انجام تقلب در انتخابات متمرکز شده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 30 آذر 1399 بروزرسانی: 30 آذر 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 8502

به "مخالفت بایدن با تعطیلی کامل آمریکا به دلیل شیوع کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت بایدن با تعطیلی کامل آمریکا به دلیل شیوع کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید