مربی تراکتور: تغییر سیستم ما در بازی با ذوب آهن جواب داد، فخرالدینی از بازیکنان تأثیرگذار ماست

به گزارش مجله وبلاگ فروش، مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: خدا را شکر تغییر سیستم ما در ملاقات مقابل ذوب آهن جواب داد و توانستیم پیروز شویم.

مربی تراکتور: تغییر سیستم ما در بازی با ذوب آهن جواب داد، فخرالدینی از بازیکنان تأثیرگذار ماست

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ تراکت ارزان از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران از تبریز، علیرضا پژمان، مربی تیم تراکتور پس از پیروزی 2 بر یک این تیم مقابل ذوب آهن در هفته هجدهم لیگ برتر گفت: این برد را به طرفداران تقدیم می کنم. خدا را شکر نتیجه گرفتیم. از بازیکنانم هم تشکر می کنم که خیلی زحمت کشیدند تا این نتیجه را به دست بیاوریم. با توجه به تاکتیک ذوب آهن نمی توانستیم از عمق به آنها ضربه بزنیم و به همین دلیل تاکتیک را تغییر دادیم. زمین بازی هم اصلاً مناسب نبود و قبل از بازی هم گفته بودیم زمین را یک روز قبل به ما بدهند تا چمن پا بخورد و آماده بازی گردد، اما ندادند. در هر صورت خدا را شکر تغییر سیستم ما جواب داد و توانستیم پیروز شویم.

وی درباره عملکرد بازیکنان جدید تیم تراکتور گفت: بازیکنان جدید توانستند خودشان را نشان دهند و خوب عمل نموده و تاکتیک ها را به خوبی در زمین به اجرا درآورند. با توجه به اینکه ذوب آهن از کناره ها به تیم ما فشار می آورد تأکید نموده بودیم خطا نکند، اما با توجه به فشار حریف خطا کردند و به گل رسیدند. باز هم با این وجود در بعضی ارسال های حریف خوب دفاع کردیم. در تمرینات آینده ایرادها به خصوص در بخش دفاعی و ارسال از جناحین را تمرین خواهیم کرد تا ضعف ها را رفع کنیم.

مربی تراکتور درباره اینکه بعضی طرفداران از عملکرد فخرالدینی رضایت ندارند و همچنین غیبت رضا اسدی در ترکیب تراکتور بیان نمود: به نظر ما فخرالدینی کاری را که سرمربی خواسته بود، انجام داد. بازی اول او بود و کیفیت زمین هم در بازی اش مؤثر بود. در نیمه دوم فخرالدینی را آزاد گذاشتیم و یکی از ارسال های این بازیکن هم گل شد. عملکرد او برای ما رضایت بخش بود. فخرالدینی از بازیکنان تأثیرگذار ماست.

پژمان در خصوص دلایل تعویض میثم تیموری نیز گفت: تغییر تیموری تاکتیکی بود و خدا را شکر با این تغییر توانستیم به گل برسیم.

وی درباره طرفداران تراکتوری ها نیز بیان نمود: این تیم برای طرفداران است و حضور آنها در نتایج تأثیرگذار است. آنها امروز آمدند و در هوای سرد 90 دقیقه تیم را تشویق کردند و توانستیم با یاری همین طرفداران سه امتیاز را کسب کنیم.

مسئول یخ زدگی سکوهای استادیوم یادگار امام (ره) و مشکلاتی که برای طرفداران ایجاد شد چه کسی است؟ مربی تراکتور در پاسخ به این سؤال توضیح داد: فکر می کنم این موضوع مربوط به اداره کل ورزش و جوانان استان است.

پژمان درباره عملکرد رشید مظاهری و مصدومیت او بیان نمود: در نیمه اول یک توپ پشت مدافعان افتاد که مظاهری تکل کرد، فکر می کنم همین موضوع باعث مصدومیتش شد. البته آسیب دیدگی مظاهری جزئی بود و توانست بازی کند.

وی در سرانجام درباره ناراحتی میثم تیموری از تعویضش گفت: این طبیعی است وقتی بازیکنی تعویض گردد، ناراحت می گردد، اما اگر تفکرات مربی را ببیند می فهمد که مسئله ای نیست. همان طور که گفتم این اعتراض طبیعی است، اما او هم باید درک کند سرمربی بیرون از زمین تحت فشار است و باید تاکتیک را به نوعی تغییر دهد که تیم نتیجه بگیرد. بازیکن باید مطیع سرمربی تیم باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 2471

به "مربی تراکتور: تغییر سیستم ما در بازی با ذوب آهن جواب داد، فخرالدینی از بازیکنان تأثیرگذار ماست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی تراکتور: تغییر سیستم ما در بازی با ذوب آهن جواب داد، فخرالدینی از بازیکنان تأثیرگذار ماست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید