نشست مشترک فدراسیون نجات غریق با وزارت نیرو برگزار گشت

به گزارش مجله وبلاگ فروش، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، تعامل مشترک، تربیت ناجیان غریق از میان نیروهای انسانی وزارت نیرو و به خصوص افراد شاغل در سدهای تحت پوشش این وزارتخانه و همچنین تربیت و آموزش غواصان موضوعاتی بود که در نشست مهدی حیدری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی با حسین زاده مدیرکل ورزش وزارت نیرو مورد بحث قرار گرفت.

نشست مشترک فدراسیون نجات غریق با وزارت نیرو برگزار گشت

در این نشست که در محل وزارت نیرو و با حضور سرخه معاون دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، امیرحسین فروغ رئیس کمیته غواصی و بیژن پیریایی رئیس کمیته پیشگیری از غرق شدگی برگزار گشت.

مقرر شد فعالیت های غواصی در سدهای تحت پوشش وزارت نیرو از این پس با نظارت مشترک فدراسیون نجات غریق و غواصی و تربیت بدنی وزارت نیرو مدیریت شوند.

پیشگیری از غرق شدگی در سدها و حریم رودخانه ها دیگر موضوع مورد بحث در این نشست بود. بر این اساس مقرر شد تعامل و همکاری مشترک بین فدراسیون نجات غریق و غواصی و وزارت نیرو ایجاد شود، ضمن اینکه نشست های آینده در این زمینه با حضور نمایندگان دیگر دستگاه های مرتبط برگزار شود.

عضویت نماینده وزارت نیرو در کمیته پیشگیری از غرق شدگی فدراسیون نجات غریق و غواصی دیگر مصوبه نشست موردنظر بودد و شناسایی مناطق خطرآفرین با همکاری فدراسیون و وزارتخانه هدف از این مصوبه بود.

در نشست مشترک رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی با مدیرکل ورزش وزارت نیرو مقرر شد به منظور فرهنگ سازی و جلوگیری از غرق شدگی، فعالیت های مشترک فرهنگی میان دو دستگاه بیشتر شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 10340

به "نشست مشترک فدراسیون نجات غریق با وزارت نیرو برگزار گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست مشترک فدراسیون نجات غریق با وزارت نیرو برگزار گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید