والیبال قهرمانی جوانان دنیا، ایران با عطایی در پی تکرار قهرمانی و مدالی دیگر

به گزارش مجله وبلاگ فروش، تیم والیبال جوانان ایران به اسم مدافع قهرمانی از فردا (پنجشنبه) کار خود را در مسابقات جهانی شروع خواهد نمود.

والیبال قهرمانی جوانان دنیا، ایران با عطایی در پی تکرار قهرمانی و مدالی دیگر

به گزارش خبرنگاران، ایتالیا را می توان برترین حریف تاریخ تیم والیبال جوانان ایران نامید. تیم زیر 21 سال ایران در سال 2007 با راهنمایی مصطفی کارخانه از سد ایتالیا گذشت و به نخستین مدال جهانی خود (برنز) رسید و شاگردان بهروز عطایی در سال 2019 هم با عبور از ایتالیا به نخستین مدال طلای مردان زیر 21 سال جهان رسیدند. مسابقات والیبال مردان زیر 21 سال جهان در سال 2021 هم از فردا پنجشنبه به میزبانی دو کشور ایتالیا و بلغارستان شروع می گردد و تیم ایران در پی دفاع از اسم قهرمانی است.

عطایی که پس از قهرمانی در مسابقات قهرمانی آسیا بلافاصله با ذهنی که طبیعتا خسته است ولی انگیزه فراوانی دارد به ایتالیا رفت تا چالش نوی را با شاگردان جوانش تجربه کند. او از تیمی که در سال 2019 به مدال طلای جهان رسید، 3 بازیکن را در اختیار دارد و مثل سایر تیم های جهان با ترکیبی نو راهی مسابقات شده است. تغییر زیاد بازیکنان در مسابقات رده های سنی، اجازه هر گونه تضمین و تخمین نتیجه را از کارشناسان و مربیان می گیرد و به همین دلیل، تیم ایران هم تنها به اسم مدافع اسم قهرمانی در مسابقات حضور پیدا می نماید.

شرایط کرونایی در همه جای جهان باعث عدم برگزاری مسابقات تدارکاتی و آماده سازی کامل تیم ها شد و ایران هم تنها از فرصتی که در جریان مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان در تهران پیش آمد برای کسب آمادگی و تجربه چند بازی محبت آمیز با تیم های زیر 19 سال خارجی استفاده کرد.

ایران در رنکینگ تیم های والیبال زیر 21 سال جهان پس از ایتالیا و بالاتر از برزیل و روسیه در مکان دوم نهاده شده است و در سالیان مختلف نشان داده که در این مقطع سنی، حریف آسانی برای هیچ تیمی نبوده است.

یکی از نقاط قوت تیم ایران در مسابقات پیش رو، تجربه و انگیزه کادر فنی است. همه حاضران در مسابقات به بهروز عطایی به اسم کسی که قهرمان جهان و آسیا شده نگاه می نمایند. او که در سال 2017 در مکان پنجم جوانان جهان نهاده شد، تجربه ناکامی در مسابقات جهانی را دارد و حالا به اسم یک مربی کاربلد برای کسب افتخاری دیگر کوشش خواهد نمود.

سینا نیک پور، مهدی جلوه، یونس رمضانی، امیرحسین تقوی، امیرحسین توخته، عرفان جلالی نژاد، عبدالمختار بوش، محمد ولی زاده، سهیل کمال آبادی، امین خواجه خلیلی، امیرحسین صداقت، علی حاجی پور مقدم بازیکنان تیم ایران هستند.

جلوه، توخته، کمال آبادی و شاید بردیا سعادت بازیکنانی هستند که در سال 2019 به همراه عطایی، قهرمان جهان شدند و همچنان شرایط سنی بازی در تیم جوانان را دارند.

ایران عصر روز گذشته وارد کاربونیای ایتالیا شد و بردیا سعادت، پشت خط زن تیم ملی کشورمان که به علت حضور در لیگ کره جنوبی در این کشور حضور دارد، باید پیش از شروع مسابقات خود را به کادر فنی تیم ملی جوانان معرفی کند تا بهروز عطایی پس از آنالیز شرایط آمادگی این بازیکن در مورد حضور یا عدم حضورش در ترکیب تیم ایران در رقابت های والیبال قهرمانی جوانان جهان تصمیم گیری کند.

اکبر محمدی به اسم سرپرست، بهروز عطایی (سرمربی)، علیرضا طلوع کیان، مهران زارع و وحید صادقی (مربیان)، مهرداد سعادت مهر (تراپیست)، حسین خوریانی و امین علی اکبری (آنالیزور) و حمزه فتحی به اسم ماساژور تیم ملی والیبال جوانان ایران را در این مسابقات همراهی می نمایند.

گروه بندی مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر 21 سال جهان به توضیح زیر است:

گروه اول، کالیاری: ایتالیا، مصر، جمهوری چک و تایلند

گروه دوم، صوفیه: بلغارستان، کوبا، بحرین و لهستان

گروه سوم، کاربونیا: ایران، آرژانتین، مراکش و بلژیک

گروه چهارم، صوفیه: روسیه، برزیل، کامرون و کانادا

برنامه دیدارهای گروه ایران به توضیح زیر است:

پنجشنبه اول مهر 1400

آرژانتین - مراکش، ساعت 17:30

ایران - بلژیک، ساعت 20:30

آدینه 2 مهر 1400

مراکش - بلژیک، ساعت 17:30

آرژانتین - ایران، ساعت 20:30

شنبه 3 مهر 1400

آرژانتین - بلژیک، ساعت 17:30

ایران - مراکش، ساعت 20:30

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 14150

به "والیبال قهرمانی جوانان دنیا، ایران با عطایی در پی تکرار قهرمانی و مدالی دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والیبال قهرمانی جوانان دنیا، ایران با عطایی در پی تکرار قهرمانی و مدالی دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید