ورودی های ایلام بر روی خودروهای غیر بومی بسته شد

به گزارش مجله وبلاگ فروش، رئیس پلیس هدایت و رانندگی استان ایلام از بسته شدن کلیه ورودی های شهر ایلام بر روی خودرو های غیر بومی و غیرساکن و اعلام محدودیت های شدیدو سختگیرانه اطلاع داد.

ورودی های ایلام بر روی خودروهای غیر بومی بسته شد

سرهنگ ابوالفضل کهزادی رئیس پلیس هدایت و رانندگی استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار از ؛ گفت: این طرح در راستای تصمیم کمیته اجتماعی انتظامی ستاد مبارزه با بیماری کرونا استان و بمنظور جلوگیری از شیوع و گسترش هرچه بیشتر این ویروس مرگبار با همکاری عوامل انتظامی و سایر دستگاه های مسئول اجرا می گردد.

او در تشریح جزئیات اجرای این طرح اضافه نمود: در این طرح که به صورت 24 ساعته تا پانزدهم فروردین ماه در کلیه ورودی های ایلام اعمال می گردد، رانندگان خودرو های غیر بومی و غیرساکن شهر ایلام شناسایی و به شهر های محل سکونت خود بازگردانده و یا از کنار گذر های شهر عبور داده می شوند.

سرهنگ کهزادی در ادامه از ساکنان شهر ایلام که قصد مراجعت به محل سکونت خود را دارند خواست جهت احراز هویت برای ورود به شهر حتما مدارک هویتی خود دال بر سکونت در شهر ایلام را همراه داشته باشند.

او خاطر نشان کرد: این محدودیت ها که در ورودی سایر شهر های استان نیز اعمال می گردد شامل خودرو های امدادی، درمانی، پلیس، حاملین مواد سوختی و مایحتاج مردم نمی گردد.

رئیس پلیس راهور استان در خاتمه تاکید نمود: متخلفین از این مقررات ضمن توقیف وسیله نقلیه به مدت یک ماه، مبلغ 500 هزار تومان نیز جریمه نقدی می شوند.

غ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 3544

به "ورودی های ایلام بر روی خودروهای غیر بومی بسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورودی های ایلام بر روی خودروهای غیر بومی بسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید