چند تصادف در جاده های خراسان جنوبی رخ داد؟

به گزارش مجله وبلاگ فروش، خبرنگاران/خراسان جنوبی رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: در هفته ای که گذشت 49 تصادف در جاده های خراسان جنوبی به وقوع پیوست که یک مورد این تصادفات منجر به فوت شده است.

چند تصادف در جاده های خراسان جنوبی رخ داد؟

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

سرهنگ علیرضا رضایی، امروز یکشنبه 17 آذر اظهار کرد: هفته گذشته یک تصادف منجر به فوت در جادههای خراسان جنوبی اتفاق افتاده که متأسفانه موجب فوت یک نفر شده است.

وی بیان نمود: همچنین طی هفته گذشته 23 تصادف جرحی در خراسان جنوبی به وقوع پیوسته که منجر به مجروح شدن 29 نفر شد و 19 تصادف خسارتی نیز داشتهایم و در مجموع 49 تصادف در خراسانجنوبی به وقوع پیوسته است.

به گزارش خبرنگاران، به نقل از پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس راه خراسان جنوبی بیان نمود: 63 درصد تصادفات در جاده های روستایی و مابقی تصادفات در محورهای اصلی و فرعی بوده است.

رضایی ادامه داد: 56 درصد تصادفات هفته گذشته واژگونی و خروج از جاده بوده است و 38 درصد تصادفات در روز سه شنبه اتفاق افتاده است.

وی درباره علل عمده تصادفات نیز گفت: کارشناسان 36 درصد تصادفات را عدم توجه به جلو و 21 درصد را عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه تشخیص داده اند که بیشترین ساعات تصادف نیز 14 الی 20 شب گزارش شده است.

رضایی یادآور شد: کل تخلفات هفته گذشته در جادههای برون شهری استان 7 هزار و 993 مورد و تخلفات حادثه ساز 582 مورد بوده است که رانندگان متخلف اعمال قانون شده اند.

وی با بیان اینکه طی هفته گذشته 20 خودرو و 41 موتورسیکلت توقیف شده است، از هموطنان خواست با رعایت اصول ایمنی به هنگام رانندگی و پرهیز از سرعت و سبقت غیرمجاز، جان اعضای خانواده خود و دیگران را در معرض خطر مرگ قرار ندهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 1445

به "چند تصادف در جاده های خراسان جنوبی رخ داد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند تصادف در جاده های خراسان جنوبی رخ داد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید