کاراته کاهای ایران رقبای خود را شناختند

به گزارش مجله وبلاگ فروش، به گزارش خبرنگاران، این دوره از مسابقات صبح فردا با حضور 571 کاراته کا از 85 کشور به میزبان امارات در شهر دبی آغاز می شود. مراسم قرعه کشی این رقابتها انجام شد و طی آن نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند.

کاراته کاهای ایران رقبای خود را شناختند

برهمین اساس در کاتای انفرادی 43 کاتارو حضور دارند کهمهسا افسانه در گروه یک با کاتاروهای اسپانیا، ایتالیا، تایلند، مقدونیه، بلاروس، اسلواکی، انگلستان، آلمان و کانادا همگروه است و فاطمه صادقی در گروه سه با نفراتی از مصر، اسپانیا، موزامبیک، ایتالیا، سوئد، اسلواکی، فرانسه، کره جنوبی و هنگ کنگ پیکار می کند.

35 کاراته کا دروزن 50- کیلوگرم به رقابت خواهند پرداخت که سارا بهمنیار بعد از یک دور استراحت به مصاف نادیا گومز از اسپانیا می رود و در صورت رجحان با یکی از کاراته کاهای ایتالیا، اسلواکی یا فرانسه پیکار می کند.

طراوت خاکسار در وزن 55- کیلوگرم که 50 کاراته کا وزنکشی کرده اند، بعد از یک دور استراحت به دیدار برنده اسلواکی و مقدونیه می رود. در وزن 61- کیلوگرم و در میان 51 کاراته کا شیما آل سعدی دور نخست کریستینا فررا از اسپانیا را پیش رو دارد و در صورت رجحان به دیدار نماینده فرانسه می رود. در همین وزن رزیتا علیپور دور نخست استراحت دارد و سپس با برنده اکراین و سوئد پیکار می کند.

حمیده عباسعلی در میان 35 کاراته کای وزن 68+ کیلوگرم دور نخست نماینده موزامبیک را پیش رو دارد و سپس با برنده سوئد و تایپه مبارزه می کند.

در کاتای انفرادی مردان ابوالفضل شهرجردی در گروه یک با کویت، آمریکا، ترکیه، اسلواکی، سوئیس، اسپانیا، ایتالیا، و متین زارع در گروه چهار با فرانسه، مصر، اسلواکی، آمریکا، ایتالیا، هنگ کنگ، ترکیه و اسپانیا همگروه هستند. این بخش 43 کاتارو به روی تاتامی خواهند رفت.

در وزن 67- کیلوگرم امیرمهدیزاده دور نخست کامیلو از شیلی را پیش رو دارد و در ادامه به دیدار علی الساوی از مصر می رود. در این وزن 56 کاراته کا حضور دارند.

بهمن عسگری در وزن 75- کیلوگرم که 61 کاراته کا ثبت نام کرده اند، دور نخست استراحت دارد و سپس به دیدار برنده مبارزه آفریقای جنوبی و قزاقستان می رود. در همین وزن علی اصغر آسیابری در اولین مبارزه به مصاف ایرن آکورت از ترکیه می رود و در ادامه باید با استانیسلاو هورنه از اکراین، یکی از بهترین های جهان در این وزن مبارزه کند.

در میان 49 کاراته کای وزن 84- کیلوگرم تیم کشورمان سه نماینده دارد. کیوان بابان دور نخست باید با آیخان مامیف از آذربایجان پیکار کند و در صورت رجحان به دیدار یولداشف از قزاقستان برود. ذبیح الله پورشیب دور نخست را قرعه استراحت پشت سر می گذارد و سپس فردی والرا از ونزوئلا را پیش رو دارد و در صورت رجحان به دیدار یکی از کاراته کاهای عربستان، مونته نگرو یا مراکش می رود. مهدی خدابخشی ابتدا ویلیام دینانته از بلژیک را پیش رو دارد و سپس به مصاف آنتوان ایساکوف از بلاروس می رود.

در وزن 84+ کیلوگرم مهدی عاشوری در اولین دیدار با احمد الصفر از مصر مبارزه می کند و سپس به دیدار برنده استرالیا و عربستان می رود. سجاد گنج زاده بعد از یک دور استراحت به مصاف مارکوس مارتینز از اسپانیا می رود و سپس با یکی از کاراته کاهای فرانسه، کرواسی یا شیلی مبارزه می کند. صالح اباذری دور نخست استراحت سپس به دیدار نماینده بلاروس می رود و سپس با یکی از کاراته کاهای ایتالیا، اسپانیا یا کوزو پیکار می کند. در این وزن هم 47 کاراته کا وزنکشی کرده اند.

بر اساس برنامه اعلام شده فردا جمعه 25 بهمن ماه در روز نخست مسابقات بخش کاتای انفرادی بانوان و کاتای تیمی مردان، مبارزات اوزان 60-، 67- و 75- کیلوگرم مردان، اوزان 50- و 55- کیلوگرم بانوان و مبارزات جدول شانس مجدد انجام خواهد شد.

وبلاگ راضانی: وبلاگ راضانی، یک ورزشکار که به دنبال رستگاری است

کیوسک خبری آشنا: کیوسک خبری آشنا | مجله اخبار روز جهان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 مرداد 1400 بروزرسانی: 24 مرداد 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 2780

به "کاراته کاهای ایران رقبای خود را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاراته کاهای ایران رقبای خود را شناختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید