کرونا 2 رویداد هنری را به تعویق انداخت

به گزارش مجله وبلاگ فروش، برگزاری سومین جشنواره موسیقی کلاسیک ایرانی در بوشهر و دهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران به علت شرایط تشدید گسترش کرونا در کشور به زمان دیگری موکول شد.

کرونا 2 رویداد هنری را به تعویق انداخت

به گزارش خبرنگاران بنا بر اعلام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر با توجه به تشدید شیوع ویروس کرونا و تغییر شرایط این بیماری در استان بوشهر و اعلام ستاد مقابله با کرونای استان، علیرغم برنامه ریزی های اجرا شده، سومین جشنواره موسیقی کلاسیک ایرانی در تاریخ 12 لغایت 15 اسفندماه برگزار نخواهد شد.

در آینده نزدیک با بهبود فرایند اوضاع ویروس کرونا و تغییر شرایط در استان بوشهر، تاریخ جدید برگزاری جشنواره متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین روز گذشته دبیرخانه دهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران گفت که با توجه به شرایط کنونی کشور مبنی بر احتمال گسترش شیوع بیماری کرونا و بازگشت محدودیت ها در اسفندماه امسال و همچنین اهمیت این رویداد بین المللی، تاریخ برگزاری سمپوزیوم دهم از اسفندماه 1399 به اردیبهشت ماه 1400 موکول شده است.

بر همین اساس این رویداد هنری از 28 اردیبهشت تا 20 خرداد 1400 در تهران برگزار خواهد شد.

دهمین دوره سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران قرار است با حضور 21 هنرمند از ایران، ترکیه، یونان و ایتالیا در محل گذر فرهنگی تاراز برگزار گردد. بخش اصلی این رویداد با حضور 10 هنرمند ایرانی و سه هنرمند خارجی و بخش دانشجویی با حضور 8 هنرمند اجرا خواهد شد. آثار این دوره از سمپوزیوم مجسمه سازی تهران در باغ سنگی دریاچه خلیج فارس نصب خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 10238

به "کرونا 2 رویداد هنری را به تعویق انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا 2 رویداد هنری را به تعویق انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید