اخبار اقتصادی

بورس هفته بعد چه می شود؟

به گزارش خبرنگاران، بازار سهام در هفته آینده چه سناریویی را اجرا می کند. آیا باید در انتظار ریزش شدیدتر شاخص باشیم یا اینکه تنها از رشد شتابان قیمت ها کاسته می شود.

20 تیر 1399

دستور عمران خان برای ساخت مرکز جواهر و سنگ های قیمتی در اسلام آباد

نخست وزیر پاکستان دستور داد مقدمات و طراحی لازم برای احداث یک مرکز جواهر و سنگ های قیمتی در اسلام آباد تدوین گردد.

19 تیر 1399

کوهی مقدم: فعالان دانشجویی تحلیل های خود را درباره رعایت حقوق مردم و تنگنا های مالی به رهبر انقلاب ارائه نمایند

در آستانه ملاقات دانشجویان با رهبر انقلاب، خبرنگاران در تبادل نظر با دبیر اسبق دفتر تحکیم وحدت به بازخوانی مسائل مطرح شده توسط این فعال دانشجویی در ملاقات خرداد سال 97 پرداخته است.

18 تیر 1399

دانشگاه منیتوبا

دانشگاه منیتوبا اولین دانشگاه کانادای غربی است که در مرکز کشور در شهر ونینپگ واقع است و در سال 1877 تاسیس شده است .

18 تیر 1399

مدیران ما نسبت به سایر کشورها کارآزموده ترند؛ مردمانمان هم تحمل پذیرتر

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: دولت در زمینه کنترل کرونا خوب درخشید و مدیریت مثبتی برای کنترل این بحران داشت، مهمترین کار دولت این بود که اجازه نداد برخورد بخشی و حوزه ای صورت بگیرد.

17 تیر 1399

عجیب اما واقعی ، صف 1000 متری قربانیان کرونا در سوئیس برای بسته غذایی رایگان

شاید باور کردنش سخت باشد اما سختی های زیستن در زمانه کرونا چنان بر مردم فشار آورده که در یکی از پولدارترین شهرهای اروپا و دنیا هم بیش از هزار نفر برای دریافت غذای رایگان صف بستند.

16 تیر 1399

تاکید روحانی بر ضرورت بازگشت ارز های صادراتی به چرخه اقتصاد کشور

رئیس جمهور بر اجرای سیاست تشویق صادرات و همچنین ضرورت بازگشت ارز های صادراتی به چرخه اقتصاد کشور و استفاده از آن برای تأمین احتیاج های وارداتی و تولیدی تأکید کرد.

13 تیر 1399

چین یک تیم پزشکی برای رهبر کره شمالی اعزام کرد رهبر کره شمالی کجاست؟ چرا فقط رسانه های خارجی خبر می دهند؟رسانه کره جنوبی: رهبر کره شمالی احتمالاً پایتخت را ترک کرده است

اخیراً حدس هایی در مورد شرایط سلامت کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی مبنی بر آنکه وی تحت عمل جراحی قرار گرفته به وجود آمده است و گزارش هایی وجود دارد که نشان می دهد چین برای کیم جونگ اون یک تیم پزشکی را به کره شمالی اعزام کرده است.

11 تیر 1399

بایسته های امروزین کانون وکلا

یک وکیل دادگستری یادداشتی با عنوان بایسته های امروزین کانون وکلا به رشته تحریر درآورده و در آن با توجه به شرایط موجود پرسیده است که شرایط اشتغال وکلا در چه چشم اندازی قابل دیدن و رویت است؟

10 تیر 1399

شورای عالی استان ها برای هر جلسه 200 میلیون تومان هزینه می کند

نایب رئیس شورای عالی استان ها از هزینه 200 میلیون تومانی برگزاری هر جلسه شورای عالی استان ها خبر داد.

7 تیر 1399

برای المپیکی کردن تنیس روی میز حداقل 12 اعزام برون مرزی می خواهیم

به گزارش خبرنگاران، تنیس روی میز ایران امیدوار است که همچون ادوار گذشته بازی های المپیک در دوره جدید این بازی ها نیز حضور داشته باشد. برای این حضور، پینگ پنگ بازان ایران باید از شرکت در رقابت های کسب سهمیه انفرادی (دو مرحله) یا رنکینگ جهانی، سهمیه لازم...

6 تیر 1399

82 درصد مردم مناقشه در خانواده ها را تایید نمی کنند

وزیر کشور با تاکید بر این که کرونا ویروس بیماری ناشناخته است و نباید حس کنیم به شرایط عادی برگشته ایم بر لزوم تقویت آموزش و اطلاع رسانی در این حوزه تاکید کرد.

4 تیر 1399

خبرنگاران خروجی فضای رسانه ای آرامش و مصالح مردم و نظام باشد

زنجان - خبرنگاران - معاون سیاسی، امنیتی و امور اجتماعی استاندار زنجان گفت: اصحاب رسانه و مسوولان فضای مجازی باید مراقبت های لازم را در انتشار اخبار داشته باشند تا خروجی فضای رسانه ای استان، آرامش، طمانینه، مصالح مردم و نظام باشد.

3 تیر 1399

راهنمای انتخاب هتل مناسب در سفر به مشهد

سفری خوب و خاطره انگیز احتیاج به برنامه ریزی دقیق و درست دارد. برنامه ای که از انتخاب مقصد آغاز می گردد و با سرانجام سفر و بازگشت به خانه پایان می یابد. از مهم ترین برنامه ریزی ها برای سفری خوب انتخاب هتل است.

31 خرداد 1399

چالش های کسب و کارها در بحران کرونا احصاءشد

دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران 30 چالش پیش روی کسب و کارها در بحران کرونا را آنالیز کرد.

30 خرداد 1399

قطع پرداخت اقتصادی از سوی آمریکا به سازمان های بین المللی بی سابقه نیست

یک وکیل دادگستری گفت: آمریکا از تاخیر در پرداخت یا قطع پرداخت حق عضویت به عنوان یک ابزار فشار استفاده می نماید.

27 خرداد 1399

خبرنگاران جشنواره فیلم ونیز بر سر دوراهی لغو و برگزاری

تهران-خبرنگاران- این روزها با لغو فستیوال کن، تردیدها درباره احتمال لغو جشنواره فیلم ونیز نیز قوت گرفته است اما بعضی اهالی سینما هنوز امید دارند که با اعمال ملاحظات سختگیرانه بهداشتی و رعایت فاصله ایمن، بتوان این جشنواره را چون سال های قبل با حضور علاقمندان...

24 خرداد 1399

از یونان تا ترکیه؛ اوضاع ناگوار مهاجرین افغان و بی رحمی اروپا

در حالی که بعضی منابع از نشست محرمانه مقامات اروپایی برای اخراج مهاجرین افغان خبر می دهند، اکنون ترکیه و یونان دست به کار شده و شرایط سختی را برای عبور و مرور مهاجرین افغان رقم زده اند.

20 خرداد 1399

گزارش، نگاهی به اهداف عربستان از اعلام آتش بس در یمن و سابقه طولانی در نقض آن

عربستان سعودی از زمان شروع تجاوزات خود در یمن هربار پس از احساس ناامنی و شکست در مواضع راهبردی و به ویژه مناطق مرزی خود در مقابل یمنی ها اعلام آتش بس و بلافاصله آن را نقض نموده است.

19 خرداد 1399

خبرنگاران مدیرعامل استقلال: به دنبال خصوصی سازی باشگاه هستیم

تهران - خبرنگاران - احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال گفت: در باشگاه های عظیم، سهامداران مردم هستند و باید استقلال و پرسپولیس واگذار شوند.

17 خرداد 1399
تعداد: (122)