هندبال

حبیبی 20 بازیکن را به اردوی تیم ملی هندبال دعوت کرد

به گزارش خبرنگاران، از سوی کادر فنی تیم ملی هندبال و حبیبی سرمربی تیم بزرگسالان برای آمادگی حضور در رقابت های قهرمانی آسیا و انتخابی مسابقات جهانی در کویت 20 بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

10 آبان 1400

مهدی علی نژاد: دستورالعمل کلی برای اتمام لیگ ها نمی دهیم، پول نیست و سال سختی داریم

ورزش کشور در سال جاری با چالش های زیادی روبرو است که یکی از آنها مسائل اقتصادی متاثر از شرایط اقتصادی کشور است. علی نژاد به عنوان معاون وزیر با بیان این موضوع از حال و روز ورزش صحبت می کند.

10 آبان 1400

سپاهان برنده دیدار با پرسپولیس بهبهان شد

به گزارش خبرنگاران ، در ادامه دور برگشت شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال زنان امروز پنجشنبه 13 آذرماه یک مسابقه از گروه اول در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار گشت.

10 آبان 1400

برتری فرازبام برابر پاس، پارسایی: از عملکرد شاگردانم راضی هستم

به گزارش خبرنگاران، در نخستین بازی چهارمین روز از دور رفت از مرحله سوم رقابت های لیگ برتر هندبال کشور و در گروه M، امروز جمعه 17 بهمن ماه دو تیم فرازبام خائیز مقابل پاس ناجا صف آرایی کرد که نیمه اول این بازی با نتیجه 16 بر 10 به سود فرازبام به پایان رسید و...

10 آبان 1400

مرتجی: بعید می دانم هندبالیستی با این شیوه نامه لژیونر گردد، باید رقم قراردادها بالا رود

کارشناس هندبال گفت: بعید می دانم با این شرایط هندبالیست ها بتوانند ترانسفر شوند، شاید به نوعی راهی جلوی پایشان گذاشته شده که نتوانند لژیونر شوند.

10 آبان 1400

شکست هندبال ایران مقابل بحرین، صعود به عنوان تیم دوم

به گزارش خبرنگاران، نوزدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی مردان آسیا و انتخابی دیدارهای جهانی از 26 دی ماه به میزبانی کویت شروع شده است. در ادامه مرحله اول این رقابت ها، ظهر امروز شنبه 28 دی ماه تیم ملی هندبال مردان ایران در دومین بازی خود به مصاف تیم قدرتمند...

8 شهریور 1400

پیروزی زنان هندبالیست نفت و گاز گچساران بر تیم شاهرود

در دومین روز رقابت های لیگ دسته اول هندبال زنان کشور که به میزبانی شاهرود برگزار می گردد، تیم هندبال نفت و گاز گچساران توانست تیم شاهرود میزبان این رقابت ها را شکست دهد.

8 شهریور 1400

در نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک چه گذشت؟

به گزارش خبرنگاران، کیکاوس سعیدی سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک در این باره گفت: در ادامه سیاست های حمایتی حداکثری از فدراسیون های اعزامی به بازی های آسیایی و المپیک در نشست امروز، روسای دو فدراسیون هندبال و کبدی میهمان هیات اجرایی بودند که در ابتدا...

24 مرداد 1400

هندبال قهرمانی آسیا، شکست ایران مقابل بحرین

تیم ملی هندبال کشورمان در دومین ملاقات خود در نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا برابر بحرین باخت.

24 مرداد 1400

لیگ برتر هندبال بانوان، صدرنشین و قعرنشین به هم رسیدند

هفته یازدهم لیگ برتر هندبال بانوان گرامیداشت شهدای زن ورزشکار آدینه این هفته با انجام دو بازی ادامه خواهد یافت.

24 مرداد 1400

لژیونر هندبال ایران به کوبورگ آلمان پیوست

پویا نوروزی نژاد لژیونر هندبال ایران به تیم کوبورگ آلمان پیوست.

24 مرداد 1400

آخرین شرایط مصدومیت سجاد استکی

مصدومیت سجاد استکی در نیمه نخست ملاقات تیم ملی هندبال برابر کویت در چارچوب مسابقات قهرمانی آسیا باعث شد این بازیکن بازی برابر قطر را از دست بدهد.

20 اسفند 1398

نتایج ملی پوشان در هشتمین روز بازی های آسیایی2018، سه نقره و سه برنز برای ایران

نمایندگان ایران در هشتمین روز از بازی های آسیایی 2018 تا کنون توانسته اند سه مدال نقره و سه برنز برای کاروان ایران بگیرند.

6 بهمن 1398