آنالیز نهایی آئین نامه پرداخت حقوق المپین ها در ستاد عالی

به گزارش مجله وبلاگ فروش، به گزارش خبرنگاران، ستاد عالی بازی های المپیک و آسیایی که آنالیز شرایط کلی ورزش برای حضور در رویدادهای مهم بازی های آسیایی و پاراآسیایی همراه با المپیک و پارالمپیک را بر عهده دارد در فاصله 7 ماه به برگزاری المپیک 2020 توکیو در فواصل زمانی کوتاه تر نسبت به همواره، نشست های خود را پیگیری می نماید.

آنالیز نهایی آئین نامه پرداخت حقوق المپین ها در ستاد عالی

این نشست ها بعضا با حضور نمایندگان فدراسیون های اعزامی به بازی های المپیک و پارالمپیک برگزار می گردد.

نشست جدید ستاد عالی بازی های المپیک و آسیایی فردا دوشنبه با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش، رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک و دیگر مدیران این نهادها در وزارت ورزش برگزار خواهد شد.

پرداخت حقوق به ورزشکاران صاحب سهمیه المپیک یکی از محورهای این نشست است. قرار است هر یک از این ورزشکاران ماهیانه 5 میلیون تومان حقوق دریافت کند اما نامعین بودن چگونگی پرداخت این حقوق، واریز آن به حساب ورزشکاران را تا به امروز به تاخیر انداخته است. قرار است این مهم در قالب آئین نامه مربوطه معین گردد. این آئین نامه در نشست روز دوشنبه ستاد عالی نهایی خواهد شد.

همچنین در این نشست با حضور روسای فدراسیون های تیراندازی، دوومیدانی و همچنین نابینایان و کم بینایان شرایط این فدراسیون ها برای حضور در المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو آنالیز خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 1960

به "آنالیز نهایی آئین نامه پرداخت حقوق المپین ها در ستاد عالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز نهایی آئین نامه پرداخت حقوق المپین ها در ستاد عالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید