تامین اقتصادی 20 هزار میلیارد ریالی شرکت های دانش بنیان

به گزارش مجله وبلاگ فروش، خبرگزاری خبرنگاران-مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران از انعقاد قرارداد مشترک بین وزارت نفت و این بانک اطلاع داد و گفت: براساس این قرارداد بالغ بر 20 هزار میلیارد ریال تسهیلات به شرکت­ های دانش ­بنیان و نوآور حوزه نفت، گاز و پتروشیمی اختصاص می یابد.

تامین اقتصادی 20 هزار میلیارد ریالی شرکت های دانش بنیان

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، دکتر سید علی حسینی گفت: 10 هزار میلیارد ریال از این تسهیلات از محل تبصره 18 قانون بودجه 1400 (منابع حاصل از صرفه جویی انرژی) و 10 هزار میلیارد ریال دیگر از محل منابع بانک توسعه صادرات تامین می گردد.

وی یادآور شد: تسهیلات یاد شده با نرخ 9 درصد در سال، در قالب سرمایه در گردش و طرح به ترتیب در دوره بازپرداخت یک و پنج ساله به شرکت های دانش بنیان صادرات محورحوزه نفت، گاز و پتروشیمی اعطا می گردد.

وی با ذکر این نکته که 60 درصد از تسهیلات تلفیقی توافق شده ذیل این قرارداد، به سرمایه درگردش و 40 درصد به طرح ها تخصیص می یابد، گفت: شرکت­های دانش بنیان خواهان این تسهیلات باید معرفی نامه وزارت نفت را به بانک ارایه دهند.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران در سرانجام از آمادگی ارائه تسهیلات در حداقل زمان به متقاضیانی که پرونده اعتباری خود را تکمیل نموده وامورمربوطه آن اجرا شده، اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 خرداد 1401 بروزرسانی: 5 خرداد 1401 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 18648

به "تامین اقتصادی 20 هزار میلیارد ریالی شرکت های دانش بنیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تامین اقتصادی 20 هزار میلیارد ریالی شرکت های دانش بنیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید