تا به امروز اثری از زهرای 2 ساله پیدا نشده است

به گزارش مجله وبلاگ فروش، پس از گذشت 4 ماه از ناپدید شدن زهرای 2 ساله تا به امروز اثری از او پیدا نشده است.

تا به امروز اثری از زهرای 2 ساله پیدا نشده است

به گزارش گروه اجتماعی مجله وبلاگ فروش، ساعت 9 شب روز 25 شهریور ماه بود که زهرای 2 ساله به همراه نفیسه خواهرش جلوی درب خانه شان در حال بازی بود. نفیسه پس از ورود به خانه متوجه می شود زهرا کنارش نیست.

به دنبال مفقود شدن زهرا، خانواده وی با پلیس تماس گرفته و درخواست کمک می کنند و ماموران پلیس تلاش برای پیدا کردن ردی از زهرا را در دستور کار خود قرار می دهد.

پدر زهرا می گوید: حدود سه روز از گم شدن زهرا گذشته بود که پلیس به ما گفت سرنخ های خوبی از فرزند گمشده شان در دست دارند و او را پیدا خواهند کرد.

حالا نزدیک به 4 ماه است که از ناپدید شدن زهرا می گذرد و تا به امروز هیچ اثری از او پیدا نشده است، به همین بهانه به سراغ پدر این کودک رفتیم تا در مورد آخرین شرایط پرونده فرزندش با او گفت وگویی داشته باشیم.

حسن حسینی شیرازی پدر زهرای 2 ساله در گفتگو با مجله وبلاگ فروش، گفت: روز های اول که زهرا ناپدید شد پلیس و هلال احمر با جدیت وارد عمل شدند و برای یافتن دخترم اقدام کردند.

وی اضافه کرد: در روز های اول 6 الی 7 سگ توسط پلیس و سازمان هلال احمر برای پیدا کردن دخترم محل را تفحص کردند، اما زهرا پیدا نشد که نشد.

پدر زهرا ادامه داد: پیگیری های پلیس فقط در همان روز های اول با جدیت انجام شد و پس از وقوع اغتشاشات دیگر تماسی مبنی بر انجام عملیات برای پیدا شدن زهرا دریافت نکردیم.

حسینی شیرازی درباره تصاویر دوربین های مدار بسته و رویت یک مچ دست که دست زهرا را گرفته و از محل دور کرد، گفت: بحث رویت دست در تصاویر دوربین مداربسته را تایید نمی کنم.

وی در پاسخ به اینکه ظن شما بر مفقودی کودکتان است یا ربایش او، اضافه کرد: قطعا زهرا توسط فرد یا افرادی ربوده شده است.

این در حالی است که سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در صحبت های خود اعلام کرده بود که در پرونده زهرای 2 ساله بحث ربایش صحت ندارد و این موضوع را رد کرد.

به نظر می رسد پرونده این کودک دیگر آن سرعت قبلی را ندارد و پلیس هم دیگر امیدی به پیدا شدن وی ندارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 2022

به "تا به امروز اثری از زهرای 2 ساله پیدا نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تا به امروز اثری از زهرای 2 ساله پیدا نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید