تیم ملی فوتبال ساحلی به پرتغال و برزیل اعزام می شود

به گزارش مجله وبلاگ فروش، نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی صبح امروز در سازمان لیگ فوتسال برگزار شد.

تیم ملی فوتبال ساحلی به پرتغال و برزیل اعزام می شود

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون فوتبال، نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی صبح امروز (دوشنبه) با حضور به ریاست عباس ترابیان (رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی)، محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال، رضائیان، عمادی و پریا شهریاری (اعضای کمیته) برگزار گشت.

عباس ترابیان، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی درباره این نشست گفت: در این نشست در ارتباط با بازی محبت آمیز بین تیم ملی زیر18 سال (المپیک ایران و عراق) بحث و تبادل نظر انجام شد و همچنین جزئیات برگزاری این دو دیدار در کمیته مورد بررسی دقیق قرار گرفت و در نهایت این کمیته ضرورت انجام این دو بازی را مهم تشخیص داده تا در ایران یا عراق برگزار شود.

وی در ادامه درباره برگزاری دیدار محبت آمیز با روسیه و حضور در تورنمنت فوتسال روسیه گفت: با توجه به درخواست کمیته بانوان در خصوص دیدارهای محبت آمیز با تیم ملی روسیه در ایران و در اسفند ماه 97 و شرکت در تورنمنت چهار جانبه فوتسال بانوان روسیه اعضای کمیته فنی معتقدند و با توجه به نزدیکی این بازی ها با مسابقات رسمی AFC و جام ملت های آسیا در اردیبهشت ماه سال 98 و همچنین توافقات همکاری بین دو فدراسیون، این دیدارها برگزار شود.

رئیس کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی از حضور مارکو اوکتاویو، سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی در این جلسه خبر داد و گفت: سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی جزئیات برنامه های پیش رو در ارتباط با دو تیم ملی الف و ب و تمرکز خاص روی جوانان ملی پوش را به اعضای جلسه ارائه کرد.

وی گفت: با توجه به تقاضای اوکتاویو مبنی بر برگزاری کمپ تدارکاتی در برزیل، با در نظر دریافت شرایط اقتصادی که آیا تیم ملی فوتبال ساحلی برزیل به ایران سفر کند یا ملی پوشان به برزیل بفرایند، کمیته فنی و توسعه، نهایتا با تکیه بر اقتصادی بودن هر یک از این دو برنامه و صرف و صلاح فنی این دیدارها، اعزام تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به برزیل را مورد تایید قرار داد و این کمپ را امر بسیار مهمی جهت حضور پیروز در جام جهانی آینده تلقی کرد. این اعزام پیش از برگزاری مسابقات انتخابی جام جهانی 2019 (قهرمانی آسیا) به میزبانی کشور تایلند که در اسفند ماه سال جاری برگزار می شود، صورت می گیرد.

وی در ادامه اعلام نمود: ضمن این که حضور تیم ملی فوتبال ساحلی به منظور برگزاری اردوی آماده سازی در پرتغال مورد تصویب اعضای این کمیته قرار گرفت که این اردو پیش از اعزام تیم ملی جهت شرکت در مسابقات جام بین قاره ای فوتبال ساحلی در امارات صورت می گیرد.

ترابیان ادامه داد: با توجه به این که به احتمال غریب به یقین میزبانی تبریز در اردیبهشت ماه سال 98 جهت فینال مسابقات زیر 20 سال آسیا و شرکت نکردن تیم ملی فوتسال ایران در مسابقات مقدماتی و از سویی با توجه به در نظر دریافت هزینه های برگزاری مسابقات و کمپ ها مقرر شد که بعد از ورود بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا به تبریز و نهایی شدن میزبانی مذکور، کمیته فنی تصمیم نهایی را جهت چگونگی ادامه کار تیم ملی فوتسال زیر 20 سال اتخاذ کند.

وی در سرانجام گفت: کمیته فنی و توسعه با درخواست تیم روسیه جهت انجام دو دیدار تدارکاتی با تیم ملی فوتسال زیر 20 سال ایران در اواخر فروردین ماه 98 موافقت کرد چرا که این دیدارها می تواند برای آماده سازی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال کشورمان که در اردیبهشت ماه جهت تکرار قهرمانی خود به میدان می فرایند، مثمر ثمر باشند.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 2537

به "تیم ملی فوتبال ساحلی به پرتغال و برزیل اعزام می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی فوتبال ساحلی به پرتغال و برزیل اعزام می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید