جنجال سانسور الناز حبیبی در پیشگو

به گزارش مجله وبلاگ فروش، در پی نقدها شدید از نحوه انتشار و پخش برنامه پیشگو با حضور الناز حبیبی، ساترا این نحوه پخش را بنا به ملاحظات تصویری دانست و علت انتشار آن را اصرار سازندگان برنامه اسم کرد.

جنجال سانسور الناز حبیبی در پیشگو

دبیرخانه محتوای حرفه ای ساترا (سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر) پیرامون حواشی قسمت تازه تاک شو پیشگو با حضور الناز حبیبی توضیحاتی ارائه نمود. ساترا به نوعی نماوا را مقصر این سانسور دانست.

در این بیانیه آمده است:

تهیه کننده محترم برنامه با علم به نکات و ملاحظات تصویری، این قسمت را قبلا ضبط نموده بود.

پس از ارزیابی به وسیله کارگزار، به علت نوع اصلاحات و راه حل عوامل فراوری، به احترام مخاطب تصمیم بر عدم انتشار این برنامه بود.

ساترا با توجه به اصرار عوامل فراوری به انتشار با همین شیوه فعلی و با رویکرد جلوگیری تحمیل ضرر به بخش خصوصی، با مسئولیت شخص تهیه کننده و رسانه نماوا با انتشار این قسمت -علیرغم کیفیت نامناسب - موافقت کرد.

ساترا ضمن ارج نهادن به فعالیت های هنری سرکار خانم الناز حبیبی؛ حواشی ایجاد شده را محصول اقدامات بدون ملاحظه و اصرار بر انتشار اثر با هر کیفیتی می داند.

الناز حبیبی تا به امروز به سانسور خود در پیشگو واکنشی نشان نداده است

الناز حبیبی بازیگرسینما و تلویزیون در برنامه اخیر پیشگو بااجرای پژمان جمشیدی حضور یافت اما تصویر برداری این قسمت برنامه های قبلی پیشگو متفاوت بود.

در خلال برنامه بینندگان متوجه شدند که تصویر نمای نزدیک از حبیبی پخش نمی گردد و در مقابل عمده تمرکز فیلمبردار روی پژمان جمشیدی است.

در تمام بخش ابتدایی گفتگوی حبیبی با مجری، مخاطب نمیتوانست صورت مهمان را واضح ببیند و در تمام مدت مهمان رو به مجری و پشت به مخاطب بود و این فرایند تا خاتمه بخش دوم برنامه ادامه داشت. انتهای برنامه تنها زمانی بود که می شد حضور مهمان را به درستی و به صورت واضح در تصویر مشاهده کرد که آن هم موقع خداحافظی و تنها چند دقیقه بود.

این سانسور عجیب با انتقاد تند مخاطبان همراه بوده و بسیاری آن را توهین آمیز دانستند.

امین تارخ بازیگر مشهور سینما در این باره نوشت: حداقل نام مهمان را می نوشتید چرا که چهره ایشان را مطلقا ندیدیم و چنانچه مجری نامشان را ذکر نمی کرد، نمی دانستیم با کدام هنرمند روبرو هستیم!

او اضافه نمود: آخر چه لذتی دارد سانسوری که سازندگان برنامه را وادار کند نمای نزدیک از آن مجری و نمای دور از آن میهمان باشد، تنها به علت زن بودن؟؟؟ خاصه برای بانویی که بسیار بی حاشیه است. می توان گفت از سیما به صدا رسیدید، فقط!!!

الناز حبیبی تا به امروز هیچ واکنشی به سانسور خود در پیشگو نشان نداده است اما هیچ تصویری و ویدئویی از حضورش در این برنامه هم در صفحه اینستاگرامش منتشرننموده است.

برنامه پیشگو از شبکه خانگی و پلتفورم نماوا پخش می گردد. نماوا تا به امروز به بیانیه ساترا واکنشی نشان نداده است.

منبع: فرارو
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 14403

به "جنجال سانسور الناز حبیبی در پیشگو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجال سانسور الناز حبیبی در پیشگو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید