خبرنگاران پایش سلامت کارگران در شهرک های صنعتی قزوین

به گزارش مجله وبلاگ فروش، قزوین - خبرنگاران - واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین با تعداد نیروی کار بالا با دستگاه های تب سنج شرایط سلامت کارکنان خود را برای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا پایش می کنند.

خبرنگاران پایش سلامت کارگران در شهرک های صنعتی قزوین

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران با اشاره به طرح پایش سلامت کارگران از درب کارخانه در کارخانجاتی که تعداد کارگران آنها بالاست، گفت: این واحدها کارکنان خود را هنگام ورود به کارخانه با دستگاه تب سنج کنترل می کنند و اگر افرادی دارای تب باشند باید به پزشک مراجعه کرده و یک دوره 14 روزه استراحت کنند.

حمیدرضا خانپور اضافه کرد: به صاحبان واحدهای تولیدی توصیه شده تا هیچ سخت گیری نسبت به مرخصی کارکنان دارای علایم بیماری نداشته باشند تا مسئله ای برای سایر کارکنان پیش نیاید.

مدیرعامل شهرک های صنعتی قزوین در ادامه با اشاره به گندزدایی و ضدعفونی شهرک های صنعتی استان هر 2 روز یکبار،گفت: با هماهنگی های اجرا شده، ضدعفونی در داخل واحدها نیز توسط کارخانجات به صورت مرتب انجام می شود.

خانپور گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و نیاز مبرم جامعه به مواد شوینده و ضدعفونی کننده، واحدهای تولید کننده این محصولات در شهرک ها و نواحی صنعتی استان ظرفیت تولید خود را افزایش داده اند و در برخی واحدها شاهد سه شیفت کاری هستیم.

استان قزوین دارای یک شهر صنعتی، 13 شهرک و 6 ناحیه صنعتی است.

تا به امروز ابتلای 214 تن به ویروس کرونا در استان قزوین تایید شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 3199

به "خبرنگاران پایش سلامت کارگران در شهرک های صنعتی قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پایش سلامت کارگران در شهرک های صنعتی قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید