رکوردشکنی کتاب برادرزاده ترامپ ، چطور خانواده من خطرناک ترین مرد جهان را خلق کرد؟

به گزارش مجله وبلاگ فروش، کتاب جدیدی که درباره خانواده ترامپ است و از سوی برادرزاده رییس جمهور آمریکا منتشر شده، در رتبه اول سایت آمازون از نظر فروش قرار گرفته و در عین حال با تحسین منتقدان روبه رو شده است.

رکوردشکنی کتاب برادرزاده ترامپ ، چطور خانواده من خطرناک ترین مرد جهان را خلق کرد؟

کتاب بیش از حد و هرگز کافی: چطور خانواده من خطرناک ترین مرد جهان را خلق کرد نوشته مری ترامپ که از سه شنبه پیش (چهاردهم جولای) وارد بازار کتاب شد با اقبال بسیار روبه رو شده و در درجه بندی های سایت آمازون نه تنها در بخش کتاب سیاسی، بیوگرافی و کتاب تاریخی در رتبه نخست ایستاده است، بلکه در کل عنوان پرفروش ترین کتاب این سایت فروش را از آن خود نموده است.

با انتشار این کتاب نشریات و سایت های معتبر نیز به ارزیابی آن پرداخته اند و چنین گفته اند:

بوستون گلوب: داستان جذاب مری ترامپ از یک خانواده بسیار ناشاد کاری بیش از فراهم کردن بینش هایی درباره جهانی داخلی دردناک زندگی او انجام می دهد. این کتاب اسنادی دست اول درباره ساز و کار درونی پر هرج ومرج دولتی است که با شکست خوردن در برداشتن پایه ای ترین گام های مورد احتیاج برای امن نگه داشتن آمریکا طی پاندمی کروناویروس، جهان را شوکه نموده است.

ونیتی فر: بعد از تعداد بسیار زیادی کتاب، این کتاب حالا یک کتاب حیاتی است.

واشنگتن پست: یک روایت خوش نگار از درد و رنجی در سراسر نسل خاندان ترامپ. مری ترامپ به این روایت، از زاویه دید یک اعضای درونی خانواده نیز نگاه می نماید و به آن قابلیت های موشکافانه و تحلیلی یک روانشناس بالینی و استعداد نویسندگی یک دانشجوی فارغ التحصیل ادبیات تطبیقی را می بخشد.

بلومبرگ: شفافیت، تمرین، دیسیپلین و چشم تیزبین مری باعث می گردد او تبدیل به یک راوی قابل اطمینان بگردد. او نویسنده ای سلیس و تیزهوش نیز هست. در عصری که روایت های درونی و پشت پرده رییس جمهور بسیار فراوان و بی ارزش هستند، او حقیقتاً یک فرد درونی است و احتمالاً چیزی که او می نویسد از حافظه تاریخ پاک نشدنی خواهد بود.

سی ان ان: مری ال. ترامپ بیش از هر کس دیگری توانست نحوه شکل گیری یک فرد به ظاهر بی قلب و بی رحم را که توانست راه خود را به درون کاخ سفید پیدا کند، توصیف کند. این یک کتاب خاطرات با بینشی عمیق است که به خوبی شکل گرفته است.

لس آنجلس تایمز: می توانید ببینید که چرا رییس جمهور ترامپ نمی خواهد هیچکس این کتاب را بخواند. این کتاب باعث می گردد دروغ پشت بسیاری از افسانه های دوست داشتنی او درباره خودش آشکار بگردد.

پولیتیکو: نابودکننده ترین، ارزشمندترین و بهترین کتاب درباره ترامپ از زمان شروع نامزدی ریاست جمهوری او تا به حال. در جهانی بزرگ ادبیات درباره ترامپ، این چیزی جدید است. کاری که این کتاب می نماید این است که به ما یاری می نماید او را درک کنیم و دقیق ترین تصویر درباره اینکه چرا او اینگونه است را داشته باشیم.

گاردین: خواندن این کتاب می تواند حیرت انگیز باشد و تحقیقاتی به یادماندنی دارد. بسیار هوشمندانه، زهرآگین و خوش منبع است. با این حال روایت کاملاً گیرا باقی می ماند.

ووگ: یک داستان همه جانبه خوش عطر و طعم که در حقیقت همه چیز را به نحوی می گوید که آدم انتظار دارد بیان کند.

کرکوس: لبریز از به سخره گیری هجوگونه، لرزان از خشم و پر از شفافیت. کتابی که خواندن آن عمیقاً رضایت بخش است.

مری ترامپ که خود یک روان شناس بالینی است، در این کتاب 240 صفحه ای به آنالیز اختلال های عملکردی خانواده ترامپ که دونالد ترامپ را شکل دادند، پرداخته است. او می گوید وقتی رییس جمهور مردی جوان بود چند مورد رفتار شوکه کننده از او دید که تقلب برای وارد شدن به یک دانشگاه تجاری معتبر و رفتار وحشتناک با زنان از جمله آنها بوده است.،جی پلاس

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 6020

به "رکوردشکنی کتاب برادرزاده ترامپ ، چطور خانواده من خطرناک ترین مرد جهان را خلق کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکوردشکنی کتاب برادرزاده ترامپ ، چطور خانواده من خطرناک ترین مرد جهان را خلق کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید