شرکت بازی ساز یک میلیون دلار به برابری نژادی اختصاص می دهد

به گزارش مجله وبلاگ فروش، شرکت رایوت گیمز یک میلیون دلار بودجه را صرف یاری به برقراری برابری نژادی می نماید. به گفته دایلان رجا امید می رود این کار به کاهش نابرابری و بی عدالتی در آمریکا یاری کند.

شرکت بازی ساز یک میلیون دلار به برابری نژادی اختصاص می دهد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از انگجت، رئیس رایوت گیمز نامه ای را برای کارکنان این شرکت ارسال نموده و در آن اعلام نموده که توسعه دهندگان همکار این شرکت به تخصیص بودجه یادشده متعهد هستند و این بودجه در مناطقی صرف خواهد شد که به نظر می رسد نیازمند توجه بوده و می توان با اختصاص پول در آنها تحول ایجاد کرد.

دایلان رجا حوزه هایی که این پول به آنها اختصاص می یابد را ایجاد اصلاحات مالی، سرمایه گذاری برای ایجاد کسب و کارهای متعلق به اقلیت ها، خلق فرصت هایی برای اقلیت ها در صنایع، تداوم آموزش و مقابله با تبعیض و تعصب در محیط های کاری اعلام نموده است.

رایوت گیمز در اولین گام بخشی از این بودجه را به طرح هایی متعلق به اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا اختصاص داده است. هدف از اجرای طرح های یادشده مقابله با خشونت های پلیس بعد از مرگ جرج فلوید است. پیش از این بعضی شرکت های فناوری ایالات متحده اقدامات مشابهی انجام داده بودند.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 5088

به "شرکت بازی ساز یک میلیون دلار به برابری نژادی اختصاص می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت بازی ساز یک میلیون دلار به برابری نژادی اختصاص می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید