شمار مبتلایان به کرونا در اروپا همچنان در حال افزایش است

به گزارش مجله وبلاگ فروش، امروز همچنین مقام های دولت اسپانیا اعلام کردند که با مثبت اعلام شدن ابتلای 88 نفر در این کشور به ویروس کرونا، شمار مبتلایان به این ویروس در اسپانیا به 613 نفر رسیده است. شمار کشته های ویروس کرونا در این کشور هم به 17 نفر افزایش یافته است.

شمار مبتلایان به کرونا در اروپا همچنان در حال افزایش است

تعداد تلفات مبتلایان به ویروس کرونا در اسپانیا به 17 نفر رسیده و سوئیس نیز مرگ دومین نفر در این کشور به دلیل ابتلا به ویروس کرونا را گفت.

به گزارش فارس، اطلاعیه های صادرشده از سوی کشورهای اروپایی نشان می دهد ابتلا به ویروس کرونا در این قاره همچنان روندی صعودی دارد.

به نوشته خبرگزاری رویترز، وزارت بهداشت سوئیس گفت که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 281 نفر رسیده و تست کرونای دستکم 4 هزار نفر منفی اعلام شده است.

همچنین تا به امروز دو نفر در این کشور به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند.

امروز همچنین مقام های دولت اسپانیا گفتند که با مثبت اعلام شدن ابتلای 88 نفر در این کشور به ویروس کرونا، شمار مبتلایان به این ویروس در اسپانیا به 613 نفر رسیده است. شمار کشته های ویروس کرونا در این کشور هم به 17 نفر افزایش یافته است.

علاوه بر این، دولت انگلیس امروز گفت تعداد مبتلایا به کرونا در این کشور با افزایشی 64 نفری، به 273 نفر رسیده است.

در آلمان هم آمار مبتلایان 151 نفر افزایش یافته و به 951 تن رسیده است. وزیر بهداشت آلمان به دولت توصیه نموده تجمعات بیش از 1000 نفر ممنوع گردد.

روسیه نیز روز یکشنبه ابتلای 3 نفر دیگر در این کشور به ویروس کرونا را تایید کرد تا شمار مبتلایان در این کشور به 17 نفر برسد. هر سه نفر طی روزهای اخیر از ایتالیا بازگشته بودند.

همچنین جوزپه کونته نخست وزیر ایتالیا به دنبال افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا، دستور قرنطینه حدودا یک ماهه 14 استان این کشور را صادر کرد.

کرونا در ایتالیا بیشتر از هر کشور دیگری در اروپا گسترش یافته و طبق آمار دولتی، میزان فوتی ها در این کشور از 230 نفر گذشته است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 3194

به "شمار مبتلایان به کرونا در اروپا همچنان در حال افزایش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمار مبتلایان به کرونا در اروپا همچنان در حال افزایش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید