شوک به استقلال و پرسپولیس در آستانه آغاز لیگ برتر!

به گزارش مجله وبلاگ فروش، باشگاه های پرسپولیس، استقلال، صنعت نفت و شهرخودرو تا این لحظه مجوز ثبت قرارداد از کمیته مشخص شرایط را نگرفتند

شوک به استقلال و پرسپولیس در آستانه آغاز لیگ برتر!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، فریبرز محمودزاده در مصاحبه با برنامه فوتبال برتر اظهار کرد: باشگاه ها در صورت داشتن جای خالی در فهرست خود می توانند بازیکن آزاد را به صورت سهمیه فیفا جذب نمایند.

او ادامه داد: حداکثر تعداد سهمیه آزاد فیفا برای هر تیم از ابتدا تا انتهای فصل 3 بازیکن است و در صورتی که باشگاه ها از این سه سهمیه استفاده ننموده باشند، می توانند بازیکن بگیرند؛ مثلا اگر قبلا دو بار از سهمیه خود استفاده نموده باشند، فقط می توانند یک بازیکن دیگر بگیرند.

مسؤول کمیته جابجایی سازمان لیگ با اشاره به بسته بودن پنجره جابجاییی بعضی باشگاه ها ابراز کرد: تا این لحظه با توجه به همکاری هایی که با باشگاه ها داشتیم، فقط رویت قرارداد های جدید را انجام دادیم.

محمودزاده یادآور شد: باشگاه های پرسپولیس، استقلال، صنعت نفت و شهرخودرو تا این لحظه مجوز ثبت قرارداد از کمیته مشخص شرایط را نگرفتند و از طرف دیگر پرسپولیس، استقلال، نساجی و صنعت نفت در کمیته انضباطی پرونده دارند و نمی توانند قرارداد های جدیدشان را ثبت نمایند.

او توضیح داد: قرارداد های بازیکنان جدید تیم ها رؤیت شده، ولی اگر نتوانند پنجره جابجاییی را باز نمایند، حتی نمی توانند بازیکنی را به عنوان سهمیه فیفا بگیرند، اما جالب است بدانید که فقط باشگاه صنعت نفت آبادان تا خاتمه زمان جابجایی به سازمان لیگ و فدراسیون هیچ مراجعه ای نداشته و به همین دلیل فقط می تواند بازیکن را به عنوان سهمیه فیفا جذب کند.

مسؤول کمیته جابجایی سازمان لیگ درباره پشیمانی استقلال از انتقال قرضی سجاد آقایی به ذوب آهن گفت: استقلال انتقال موقت انجام داد و بعد ابطال کردند، اما سازمان لیگ این مسئله را نمی پذیرید، چون طبق قوانین حقوقی، دو نوع انتقال داریم؛ یا فسخ دو طرفه یا انتقال موقت. در هر دو حالت توافق دو طرفه حاکم است. حالت سوم هم فسخ یک طرفه است که به کمیته مشخص شرایط می رود.

محمودزاده یادآور شد: اگر یکی از دو حالت اولیه انجام گردد، باشگاه نمی تواند یک طرفه تصمیم بگیرد و باید کمیته مشخص شرایط برای بازگشت یا عدم بازگشت بازیکن (سجاد آقایی) به استقلال تصمیم بگیرد؛ ضمن اینکه در نحوه امضای این قرارداد ها هم البته حرف و حدیث هایی وجود دارد.

او مطرح نمود: همه شکایت ها در جابجایی به کمیته مشخص شرایط می رود. شاکیان زیادی بخاطر فسخ یک طرفه قرارداد ها مثل پرونده مهدی ترکمان، ارسلان مطهری و ... وجود دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 11 اسفند 1398 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 2356

به "شوک به استقلال و پرسپولیس در آستانه آغاز لیگ برتر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک به استقلال و پرسپولیس در آستانه آغاز لیگ برتر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید