نامزد های گلدن گلوب 2020

به گزارش مجله وبلاگ فروش، به این ترتیب نتفلیکس با موفقیت های داستان ازدواج و ایرلندی برنده اصلی گلدن گلوب 2020 است که پس از موفقیت فراگیر سال گذشته، توانسته صندلی قدرتمندانه خود را سال جاری هم حفظ کند.

نامزد های گلدن گلوب 2020

از وبلاگ دوست دیدن فرمایید.

نامزد های دریافت جوایز گلدن گلوب 2020 شب گذشته اعلام شدند و داستان ازدواج صدرنشین جدول نامزد های دریافت جوایز شد. پس از فیلم نوآ بامباک، تازه ترین فیلم های کوئنتین تارانتینو و مارتین اسکورسیزی قرار دارند که هر کدام در 5 رشته نامزد دریافت جایزه شده اند و ژوکر و دو پاپ با 4 عنوان نامزدی، در رتبه بعدی قرار دارند.

داستان ازدواج، تازه ترین اثر نوآ بامباک، داستان زندگی زوجی سینمایی است که در دوران طلاق به سر می برند، اما اتفاق هایی سر راهشان قرار می گیرد که خلاقیت را در آن ها بیدار می نماید. این فیلم با بازی آدام درایور، اسکارلت یوهانسون، لورا درن، مریت ویور و ازی رابرتسون یک کمدی-درام است که در بخش های بهترین فیلم درام، بهترین بازیگر نقش اول مرد، بهترین بازیگر نقش اول زن، بهترین بازیگر نقش مکمل زن، بهترین فیلمنامه و بهترین موسیقی متن نامزد دریافت جایزه شده.

به این ترتیب نتفلیکس با موفقیت های داستان ازدواج و ایرلندی برنده اصلی گلدن گلوب 2020 است که پس از موفقیت فراگیر سال گذشته، توانسته صندلی قدرتمندانه خود را سال جاری هم حفظ کند. عجیب ترین اتفاق در این فهرست به روایت سی ان ان نامزد نشدن هیچ کدام از کارگردان های زن در بخش بهترین کارگردان است.

در بخش بهترین فیلم درام، 1917، دو پاپ، ایرلندی، ژوکر، داستان ازدواج و دو پاپ نامزد دریافت جایزه شده اند و در بخش بهترین فیلم کمدی یا موزیکال، فیلم های دلمیته نام من است، جوجوی خرگوش، چاقو کشی، روزی روزگاری هالیوود و راکت من حضور دارند. در بخش سریال های تلویزیونی نیز چرنوبیل، تاج و غیرمنتظره هر کدام با 4 عنوان در صدر جدول قرار دارند.

با وجود این یک ماجرای دیگر نیز درباره جوایز گلدن گلوب همیشه وجود دارد؛ آن هایی که جای خالی شان در این فهرست احساس می گردد و با غیبت در این فهرست، غافلگیری های بزرگ را رقم زده اند. رابرت دنیرو برای فیلم ایرلندی نامزد دریافت جایزه نشده است، فیلمی که بار اصلی اش را یک تنه او به دوش می کشد و در طی سفر سینمایی طولانی اسکورسیزی در دنیای خلافکاران، بیننده را با خود همراه می نماید.

از طرف دیگر، داستان ازدواج که با شش جایزه رکوردار است و در بخش های بهترین فیلمنامه و بهترین فیلم و حتی بهترین بازیگران مرد و زن حضور دارد، در بخش بهترین کارگردان نامزد دریافت جایزه ای نشده است تا نوآ بامباک برنده احتمالی به نظر همگان، حتی نامزد هم نشده باشد.

در بخش سریال های تلویزیونی نیز بازی تاج وتخت، پیکی بلایندرز و سرگذشت یک ندیمه دچار همین سرنوشت شده اند تا جایی که دست اندرکاران بازی تاج و تخت به جز کیت هرینگتن، در هیچ رشته ای امید به دریافت جایزه ندارد و سرگذشت یک ندیمه و پیکی بلیندرز نیز در فهرست فراموش شدگانند.

منبع: روزنامه ایران

منبع: فرادید
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 1520

به "نامزد های گلدن گلوب 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامزد های گلدن گلوب 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید