نویر: هیچگاه با تِراِشتگن مسئله ای نداشته ام، بازی در خارج آلمان؟ چیزی را رد نمی کنم

به گزارش مجله وبلاگ فروش، دروازه بان آلمانی بایرن مونیخ می گوید هیچکاه با مارک آندره تِراِشتگن مسئله ای نداشته است و احتمال بازی در خارج آلمان را رد نکرد.

نویر: هیچگاه با تِراِشتگن مسئله ای نداشته ام، بازی در خارج آلمان؟ چیزی را رد نمی کنم

به گزارش خبرنگاران، مانوئل نویر 33 ساله در گفت وگو با روزنامه کیکر گفت: از اینکه می توانم بازی کنم، خوشحالم و حرفه ام را دوست دارم. سلامتی ام هم بزرگترین دارایی ام است، به خصوص پس از بدشانسی هایی که در دو سال اخیر داشتم، از این رو خوشحالم که دوباره سلامتی ام را بازیافته ام و می توانم در زمین بازی کنم. امیدوارم اوضاع هم به همین شکل ادامه پیدا کند.

نویر درباره دروازه بان بارسلونا هم که اخیراً اختلافی با یکدیگر در تیم ملی فوتبال آلمان پیدا کردند، گفت: من هیچگاه با تِراِشتگن مسئله ای نداشته ام. ما در تیم ملی آلمان در کنار هم تمرین می کنیم اما وقتی برای تیم های باشگاهی مان بازی می کنیم، به هم زنگ نمی زنیم تا آرزوی موفقیت برای یکدیگر کنیم. ما به عنوان هم تیمی مکالمات عادی داریم و با هم تمرین می کنیم.

دروازه بان بایرن مونیخ همچنین درباره اینکه چرا دروازه بان ها و مدافعان خیلی فرصت کسب توپ طلا را پیدا نمی نمایند، گفت: فن دایک سال جاری در رقابت برای کسب توپ طلا دوم شد، همچنین در سال 2014 هم برای خود من هم عادی نبود که به عنوان سومی در راه کسب این عنوان رسیدم اما خود شما در اینستاگرام و یوتیوب چه چیزی را بیشتر می بینید؟ تکل ها و نبردهای تن به تن خوب یا گل های مسی و رونالدو؟ به همین خاطر است که مهاجمان بیشتر توپ طلا را از آن خود می نمایند.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا می توانی تصور کنی که روزی در خارج از آلمان بازی کنی؟، یادآور شد: من هیچگاه نگفته ام که قطعاً فوتبالم را در آلمان به خاتمه خواهم برد و هرگز نگفته ام که بایرن مونیخ را ترک خواهم کرد. من هیچ چیزی را رد نمی کنم. در حال حاضر تصور نمی کنم در خارج از آلمان بازی کنم، اما وقتی می بینید که فوتبال چه تجارتی شده، هرگز نمی دانید در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

نویر 33 ساله در خاتمه در پاسخ به این پرسش که آیا هانسی فلیک می تواند پس از خاتمه فصل جاری راهنمایی بایرن را برعهده داشته باشد؟ گفت: به نظرم هانسی تا به امروز فوق العاده کار نموده است. او ارتباط خوبی با بازیکنان تیم دارد و خیلی شفاف با بازیکنان صحبت می نماید. قطعاً فلیک در حال حاضر شایسته چنین فرصتی است. هانسی سرمربی باتجربه ای است و وقتی سرمربی بایرن هستید، باید به قدری باتجربه باشید که بتوانید با رسانه ها و بازیکنان کنار بیایید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 1993

به "نویر: هیچگاه با تِراِشتگن مسئله ای نداشته ام، بازی در خارج آلمان؟ چیزی را رد نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویر: هیچگاه با تِراِشتگن مسئله ای نداشته ام، بازی در خارج آلمان؟ چیزی را رد نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید