پرونده سپاهان-پرسپولیس روی میز استیناف

به گزارش مجله وبلاگ فروش، عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: باشگاه سپاهان دفاعیات خودش را تحویل داده و باید آن ها را آنالیز کنیم.

پرونده سپاهان-پرسپولیس روی میز استیناف

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس مهدی دادرس در خصوص فعالیت های کمیته استیناف در ایام قرنطینه گفت: کمیته استیناف فعلا در قرنطینه کرونا قرار گرفته و در این مدت نتوانسته ایم در فدراسیون حاضر شویم. چون آنالیز پرونده ها احتیاج به جلسه حضوری دارد و این کار خطرناک است، تا به حال جلسه ای نداشته ایم. در این مورد جناب صالحی به عنوان رئیس کمیته باید تصمیم بگیرند. البته خودم هم قصد داشتم در خصوص برگزاری جلسه به او پیشنهاد بدهم. با اینحال فعلا پرونده فوری نداریم.

وی در خصوص اینکه آیا پرونده بازی سپاهان-پرسپولیس مهمترین پرونده کمیته استیناف است، گفت: خیر، پرونده کفاشیان و ترابیان و محرومیت 5ساله آن ها را هم داریم که احتیاج به آنالیز زیاد دارد. رئیس کمیته استیناف هم پیگیری هایی در خصوص آن به وسیله بعضی نهادها داشته است. پرونده های زیاد دیگری هم داریم مانند پرونده هایی که باشگاه پول بازیکن را نداده است.

عضو کمیته استیناف در خصوص پرونده های طلب بازیکنان توضیح داد: من در دوران مدیرعاملی خودم در باشگاه های مختلف، یک ریال بدهی نداشتم. اندازه جیب خودم قرارداد می بستم. یک نفر را پیدا کنید که بگوید من از دادرس طلبکارم. به نظر من امضای آدم مثل ناموس آدم است. اینکه امروز امضا می کنیم و فوقش مدیرعامل بعدی می دهد، کار خوبی نیست. متاسفانه امروز به کلک زدن افتاده ایم.

وی اضافه کرد: امروز به بازیکن می گویند فلان قدر بگیر یا قسطی بگیر. بازیکن می گوید آن روز که من قرارداد بستم دلار هزارتومان بود، الان 15هزارتومان است. این را هم می گویید یک سومش رابگیر! انصافتان کجا رفته؟ متاسفانه فقط به دنبال زمان خریدن هستند. حالا می دهیم، فوقش شکایت می نماید یا روی شکایتش اعتراض می کنیم و... خداراشکر خیلی ها دنبال این بودند که از من نقطه ضعفی بگیرند اما این اتفاق نیفتاد و این هم لطف خدا به من بوده است و کار را شسته و رفته تحویل دادم.

دادرس در خصوص زمان تعیین تکلیف پرونده ملاقات سپاهان و پرسپولیس بیان کرد: حتما تا قبل از آغاز اولین مسابقه لیگ برتر این پرونده تعیین تکلیف می گردد. باشگاه سپاهان دفاعیات خودشان را تحویل داده و باید آن ها را آنالیز کنیم. منظر ما دوطرفه است و سعی می کنیم عدالت را رعایت کنیم. پرونده های زیاد دیگری هم وجود دارد. اگر پیروز شوند می گویند دفاعیه محکمی داشتیم و اگر بازنده شوند می گویند ظلم شد و حق ما را خوردند. شاید الان هرکسی از دید خودش حکم بدهد اما ما به این مسائل توجه نمی کنیم و طرف هیچ کس را هم نمی گیریم. همواره سعی کردیم کارمان با عدالت باشد.

عضو کمیته استیناف در خصوص اینکه ممکن است رای این کمیته، رای کمیته انضباطی را برگرداند، گفت: فلسفه کمیته استیناف این است که حکم صادر شده از سوی کمیته انضباطی یا هر کمیته دیگر را آنالیز کنیم و این مساله دو بعد دارد؛ یا آن حکم تایید می گردد و یا رد می گردد. ما هم اجازه نداریم قبل از دیدن مستندات در خصوص پرونده، حتی مثبت یا منفی فکر کنیم. همه چیز ممکن است.

وی اضافه کرد: هر دو طرف این پرونده مستندات خودشان را ارائه دادند اما هنوز آن ها را آنالیز نکرده ایم و فکر می کنم تا چند روز دیگر انجام بگیرد. هر زمان که در دفتر کمیته حاضر شویم به این پرونده رسیدگی می کنیم. هنوز تاریخی برای آغاز کار تعیین نیست و چون بازی ها هم تعیین نیست که چه زمانی آغاز می شوند، برای این پرونده هم عجله ای نیست. کرونا نشان داد زندگی بدون فوتبال معنا ندارد. امیدوارم این ویروس هرچه زودتر از مملکت ما و تمام جهان دور گردد و همه ما روال عادی زندگی را در پیش بگیریم.

  • آخرین شرایط واگذاری استقلال و پرسپولیس | قیمت گذاری سرخ ها انجام شد
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 3845

به "پرونده سپاهان-پرسپولیس روی میز استیناف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده سپاهان-پرسپولیس روی میز استیناف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید