عجیب ترین پیش فصل لیگ برتر فوتبال!

به گزارش مجله وبلاگ فروش، با وجود برداشتن محدودیت های کرونایی برای سفر به کشورهای دیگر، 14 تیم لیگ برتر تصمیم به برگزاری اردوی داخلی گرفتند و فقط تیم های کرمانی به اردوی خارج از کشور رفتند.

عجیب ترین پیش فصل لیگ برتر فوتبال!

به گزارش خبرنگاران، بیست و یکمین دوره لیگ برتر فوتبال از روز سه شنبه شروع شده است. تیم های لیگ رجحان برای آمادگی هر چه بیشتر در این رقابت ها اقدام به برگزاری اردوی تدارکاتی کردند اما سال جاری به جز دو باشگاه، باقی به علت شرایط بد مالی نتوانستند اردوی خارجی برگزار نمایند. البته تیم ها فصل گذشته هم نتوانستند اردوی برون مرزی داشته باشند اما علت آن بیشتر به خاطر شرایط سخت ورود به کشورها به علت شیوع کرونا بود.

تمام باشگاه ها برای پیش فصل لیگ بیست و یکم به سمت تهران آمدند و در مرکز اردوی تدارکاتی برگزار کردند. البته تهران از نظر ارتفاع و شرایط آب وهوایی اش در هیچ فصلی مقصد اصلی تیم ها برای برگزاری اردوی پیش فصل نبود اما سال جاری در اتفاقی جالب توجه، تیم های فوتبال ترجیح دادند به تهران بیایند و از زمین های به نسبت با کیفیت تر مرکز استفاده نمایند. در ادامه محل اردوی پیش فصل تیم های لیگ رجحان (به جز حضور در شهر خودشان) را مرور می کنیم:

مس رفسنجان: ترکیه، سرچشمه، تهران

گل گهر: ترکیه، تهران

فجر سپاسی: کیش، تهران

ذوب آهن: اراک، تهران

نساجی: سرعین، تهران

سپاهان: کردان، تهران

پیکان: تهران

طرفدار: کردان، تهران

پرسپولیس: تهران

استقلال: تهران

تراکتور: تهران

نفت مسجد سلیمان: تهران

صنعت نفت آبادان: تهران

فولاد: کردان، تهران

پدیده: تهران

آلومینیوم: تهران

در بین تیم های لیگ رجحان تنها دو تیم متمول کرمانی به اردوی برون مرزی رفتند و باقی تیم ها اردوی داخلی برگزار کردند. این دو تیم به همراه سپاهان که دیگر تیم صنعتی لیگ برتر محسوب می گردد، عملکرد خوبی در فصل جابجایی داشتند و با ثباتی که داشتند، زودتر از باقی تیم ها اردوی پیش فصلشان را شروع کردند. با این اوصاف باید منتظر نمایش خوب تیم های کرمانی در لیگ بیست و یکم باشیم و احتمالا این دو تیم، مدعیان را به چالش می کشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 آبان 1400 بروزرسانی: 18 آبان 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 15013

به "عجیب ترین پیش فصل لیگ برتر فوتبال!" امتیاز دهید

1 کاربر به "عجیب ترین پیش فصل لیگ برتر فوتبال!" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عجیب ترین پیش فصل لیگ برتر فوتبال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید