پیغام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به مناسبت سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی

به گزارش مجله وبلاگ فروش، دکتر محمد ولی روزبهان رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی هم زمان با سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی ضمن گرامی داشت یاد و خاطر آن روحانی شهید و مبارز پیامی صادر نموده است.

پیغام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به مناسبت سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی

به گزارش خبرگزاری مجله وبلاگ فروش به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، متن پیغام بدین توضیح است؛

تاریخ پر افتخار کشورمان همیشه یاد آور رشادت ها و دلیری های مردمانی عدالت خواه و دین دار بوده و یازدهم آذر ماه سالروز شهادت روحانی مبارز میرزا کوچک خان جنگلی، یاد آور حماسه ماندگار دلاور مردانی از دیار گیلان است که با گذشت حدود یک قرن همچنان در دل و جان مردمان ایران اسلامی که در برابر ظلم و ستم دشمنان ایستادگی نموده، جاودانه مانده است.

بی تردید نهضت جنگل میرزا کوچک خان منشاء دینی و اعتقادی داشته و از مهم ترین ارکان آن به عنوان یکی از مردمی ترین نهضت های ایجاد شده در برابر ظلم و ستم و دفاع از کیان اسلامی، پیروی از آرمان عدالت خواهی بوده است ، آرمانی که هویت و امید به آینده ای درخشان همراه با بالندگی نسل ها ، مقاومت در برابر بیگانگان و پیشرفت همه جانبه کشور را رقم زده است.

اینجانب سالروز شهادت روحانی شهید میرزا کوچک خان و شهدای روحانی مبارز و آزادیخواه راه وطن و عظیم مردان و مفاخر دیار سرافراز گیلان زمین که در طول تاریخ با خون خود، ایستادگی و مبارزه در برابر استبداد را به همگان آموختند گرامی داشته و به روح عظیم و ملکوتیشان سلام و درود می فرستم.

بی شک ایران اسلامی با تکیه بر تاریخ پرافتخارش و پرورش جوانانی غیور در تمامی حوزه ها و مراحل پیش رو با عنایت خداوند متعال پیروز و سربلند خواهد شد.

محمد ولی روزبهان

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 دی 1399 بروزرسانی: 20 دی 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 8883

به "پیغام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به مناسبت سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به مناسبت سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید