کانادا بار دیگر خواهان آنالیز مستقل جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی شد

به گزارش مجله وبلاگ فروش، معاون نخست وزیر کانادا بر آنالیز مستقل جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی که به طور غیرعمد در ایران مورد هدف نهاده شد، تاکید نمود.

کانادا بار دیگر خواهان آنالیز مستقل جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی شد

از سفر با تور کانادا نوروز 1400 لذت ببرید. سفری فراموش نشدنی به تورنتو و آبشار نیاگارا که حسابی حال شما را دگرگون خواهد کرد.

به گزارش خبرنگاران، کریستیا فریلند، معاون نخست وزیر کانادا در گفت وگو با بلومبرگ درباره حادثه هواپیمای اوکراینی که به جان باختن شماری از شهروندان کانادایی منجر شد با تلقی این حادثه به عنوان یک فاجعه ملی برای کانادا، گفت که تمرکز بر کانادایی ها و بازماندگان آن ها، حمایت از آن ها و تحقق عدالت و پاسخگویی است.

فریلند گفت: ما به یک تحلیل مستقل واقعی جعبه سیاه احتیاج داریم و باید بدانیم که دقیقا چه اتفاقی افتاد و چه کسی مسئول است.

او در ادامه گفت: من مطمئنم که ما به پاسخ سوال ها در این باره دست پیدا خواهیم کرد و تا زمانی که به آن دست پیدا نکنیم از پا نخواهیم نشست. از جانب بسیاری از شرکایمان در دنیا به ویژه هلند و همچنین اوکراین حمایت می شویم.

معاون نخست وزیر کانادا همچنین در شرح این که درباره این موضع انتظار چه نوع شفافیتی را از جانب دولت آمریکا دارد، اعلام کرد: ما درباره این موضوع، همکاری نزدیکی با دولت آمریکا داریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 1965

به "کانادا بار دیگر خواهان آنالیز مستقل جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانادا بار دیگر خواهان آنالیز مستقل جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید