22 میلیارد تومان برای چند نامه قدیمی یک خواننده

به گزارش مجله وبلاگ فروش، مجموعه ای از نامه های عاشقانه نوشته باب دیلن در حراجی به قیمت 670 هزار دلار معادل 22 میلیارد تومان به فروش رسید.

22 میلیارد تومان برای چند نامه قدیمی یک خواننده

به گزارش فارس، مجموعه ای از نامه های عاشقانه نوشته باب دیلن در حراجی به قیمت 670 هزار دلار به فروش رسید.

باب دیلن

اسطوره آوازخوانی بین سال های 1957 تا 1959 باب دیلن زمانی که هنوز به نام باب زیمرمن شناخته می شد و به معروفیت این روزها نرسیده بود، نامه هایی عاشقانه و معمولی نوشت که حالا هزاران دلار قیمت گذاری شده اند.

مجموعه ای از نامه های شخصی باب دیلن جوان به معشوقه اش نوشته شده بود، در حراجی به یک کتابفروشی مشهور پرتغالی به قیمت نزدیک به 670000 دلار فروخته شد.

تصویر نامه عاشقانه باب دیلن

حراج آر آر آکشن در بیانیه ای گفت که لیوراریا لِلو (Livraria Lello) در پورتو، پرتغال، که خود را به عنوان زیباترین کتابفروشی دنیا معرفی می نماید، میخواهد روز آدینه آرشیو 42 نامه دست نویس را در مجموع 150 صفحه کامل در دسترس علاقه مندان و محققان دیلن نگه دارد تا مطالعه نمایند.

باب دیلن در جوانی

دیلن، اهل هیبینگ، مینه سوتا، این نامه ها را بین سال های 1957 تا 1959 به باربارا آن هویت نوشت، زمانی که هنوز با نام باب زیمرمن شناخته می شد. آنها بینشی از دوره ای از زندگی او ارائه می دهند که اطلاعات زیادی از آن در دست نیست.

شایان ذکر است که دیلن در بعضی از نامه ها از تغییر نام خود و امید به فروش یک میلیون آلبوم می نویسد که بیشتر شبیه به یک پیشگویی است که بعدها کاملا درست از آب عایدی. چند دهه بعد، دیلن 81 ساله و برنده جایزه نوبل ادبیات در سال 2016، حدود 125 میلیون کتاب به فروش رسانده است.

تصویر نامه های عاشقانه باب دیلن

منبع: فرارو
انتشار: 29 آبان 1401 بروزرسانی: 29 آبان 1401 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 22805

به "22 میلیارد تومان برای چند نامه قدیمی یک خواننده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "22 میلیارد تومان برای چند نامه قدیمی یک خواننده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید