آرای جدید کمیته شرایط، استقلال، سپاهان و پرسپولیس محکوم شدند

به گزارش مجله وبلاگ فروش، کمیته شرایط فدراسیون فوتبال آرای خود را در مورد چند پرونده لیگ فزونی بیان کرد.

آرای جدید کمیته شرایط، استقلال، سپاهان و پرسپولیس محکوم شدند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به شکایت شکایت مجتبی لطفی از باشگاه پارس جنوبی جم، این باشگاه به پرداخت مبلغ 2 میلیارد و 750 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت 350 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار و مبلغ 24 میلیون و 950 هزار ریال مابقی هزینه دادرسی در حق فدراسیون محکوم شد.

*براساس رای صادر شده در پرونده شکایت تعیین پورشعبان از باشگاه پرسپولیس، این باشگاه به پرداخت مبلغ 30 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 654 هزار بابت هزینه دادرسی محکوم شد. (این رای قطعی است)

*در پی شکایت سروش محمدزاده از باشگاه پارس جنوبی جم، این باشگاه به پرداخت مبلغ 170 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 3 میلیون و 703 هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

*در پرونده شکایت هومن صمیمی از باشگاه استقلال تهران، این باشگاه محکوم به پرداخت مبلغ 200 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 4 میلیون و 360 هزار ریال بابت هزنیه دادرسی در حق خواستار شد.

*با توجه به شکایت جلال الدین علی محمدی از باشگاه سپاهان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 3 میلیارد و 660 میلیون ریال بابت اصل خواسته به انضمام پرداخت مبلغ 79 میلیون و 788 هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 2672

به "آرای جدید کمیته شرایط، استقلال، سپاهان و پرسپولیس محکوم شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرای جدید کمیته شرایط، استقلال، سپاهان و پرسپولیس محکوم شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید