شروع آزمایشی طرح مثبت 3 به وسیله ستاد اجرایی فرمان امام با هدف حمایت از فرزندآوری، یاری 13 میلیون تومانی به خانواده ها پس ازتولد فرزند چهارم

به گزارش مجله وبلاگ فروش، اجرای طرح مثبت 3 به منظور حمایت و تشویق خانواده ها به فرزندآوری به صورت آزمایشی از استان قم شروع شد.

شروع آزمایشی طرح مثبت 3 به وسیله ستاد اجرایی فرمان امام با هدف حمایت از فرزندآوری، یاری 13 میلیون تومانی به خانواده ها پس ازتولد فرزند چهارم

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ تور کانادا بیشتر بدانید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، اجرای طرح مثبت 3 به منظور حمایت و تشویق خانواده ها به فرزندآوری به صورت آزمایشی از استان قم شروع شد.

مدیرعامل بنیاد 15 خرداد وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام با اعلام این خبر اضافه نمود: فلسفه ذاتی بنیاد 15 خرداد رسیدگی به محرومین و مستضعفین میباشد، که در دوره مدیریت نو و پس از الحاق این مجموعه به ستاد اجرایی فرمان امام با تعریف سه مأموریت اولویت دار؛ جمعبت و خانواده، بهداشت و درمان و عمران اجتماعی در پی خدمت رسانی به مردم عزیز هستیم.

سیدعبدالله ارجائی اضافه نمود: در حوزه جمعیت به معنای جهانی؛ سلامت، خانواده و تحکیم بنیان آن در دستور کار قرار گرفته است و در فاز اول 150 هزار کودک محروم زیر12 سال را در طرح غربالگری چشم از نظر تریاژ و سپس عمل جراحی یا تجویز دارو و خرید عینک، تحت پوشش قرارداده ایم.

وی در ادامه تأکید کرد: در قدم بعد سالانه 90 هزار نفر از هموطنان محروم که دچار ضایعه حرکتی هستند را در زمینه تأمین ویلچر و وسایل توانبخشی تحت پوشش قرار خواهیم داد.

مدیرعامل بنیاد 15 خرداد با اشاره به شروع طرح یاری درمانی زوج های نابارور ادامه داد: در حوزه جمعیت 10 هزار زوج نابارور را تحت پوشش قرار خواهیم داد که متقاضیان محترم باید در سامانه جامع خدمات 1542.IR ثبت نام نمایند و دراین طرح به هر خانواده 1 میلیون تومان بلاعوض جهت درمان و 10 میلیون تومان وام با کارمزد 4٪ تعلق می گیرد.

ارجائی با اشاره به سیاست ستاد اجرایی فرمان امام درزمینه تحدید نسل و افزایش فرزندآوری از راه اندازی باشگاه مثبت 3 اطلاع داد و اضافه نمود: در این طرح پس از تولد فرزند چهارم در خانواده، یک میلیون تومان هدیه به محض تولد فرزند به مادر، دو میلیون تومان سهام به فرزند، بیمه تکمیلی دو ساله مادر و کودک و 10 میلیون تومان بسته معیشتی ارزاق از جمله شیرخشک، مواد غذایی و پوشک به انتخاب پدر اهدا میشود

وی اعلام نمود: اجرای این طرح به صورت آزمایشی در استان قم و با همکاری استانداری قم شروع میشود و به زودی به صورت سراسری در کل کشور توسعه خواهد یافت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 تیر 1400 بروزرسانی: 29 تیر 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 12653

به "شروع آزمایشی طرح مثبت 3 به وسیله ستاد اجرایی فرمان امام با هدف حمایت از فرزندآوری، یاری 13 میلیون تومانی به خانواده ها پس ازتولد فرزند چهارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع آزمایشی طرح مثبت 3 به وسیله ستاد اجرایی فرمان امام با هدف حمایت از فرزندآوری، یاری 13 میلیون تومانی به خانواده ها پس ازتولد فرزند چهارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید