ترامپ خانه اش را به کاخ سفید ترجیح می دهد

به گزارش مجله وبلاگ فروش، ایوانا معتقد است ترامپ اهل سفر نیست و در طول 18 ماه گذشته به اندازه تمام عمرش به مسافرت رفته است.

ترامپ خانه اش را به کاخ سفید ترجیح می دهد

جهت دریافت خدمات حیاط سازی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، مجله آلمانی اشپیگل یک روز پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روی جلد خود دونالد ترامپ را بسان شهاب سنگی به تصویر کشید که در حال برخورد و بلعیدن کره زمین است، چراکه چیدمان قطعات پازل سیاست های احتمالی این تاجر و شومن آمریکایی، پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوی تصویرساز چهره ای فاقد درایت، تدبیر و عقلانیت بود و نمایانگر آن بود که در صورت پیروزی او بر هیلاری کلینتون، جهان به سوی اضمحلال پیش خواهد رفت.

اما از آن هنگام که به سبب شگفتی آفرینی مردم ایالات متحده، ترامپ بر جایگاه ریاست جمهوری اتاق بیضی شکل کاخ سفید نشست، با اظهارات خود اندکی چهره آن شهاب سنگ زمین خوار را مخدوش ساخت و تصویر معقول تری از خود در افکار عمومی شکل داد. از میان همسران او، ایوانا ترامپ نیز در طول یک هفته گذشته مترصد آن بود تا به جهانیان بقبولاند ترامپ آن هیولایی نیست که خود پیکره اش را تراشیده و قصد نابودی زمین را دارد، بلکه او ترامپ را تاجری پیروز و سخت کوش متصور شده و اظهارات فاقد تدبیر و عقلانیتش را انتخاباتی خوانده است. ایوانا، همسر نخست ترامپ چهره ای متفاوت از رئیس جمهور جدید ایالت متحده آمریکا به تصویر می کشد و زوایای پنهان زندگی این تاجر آمریکایی را که تا یک هفته گذشته پای در منظومه سیاسی جهان نگذاشته بود، آشکار می سازد. تصویری که بیشتر نمایانگر زندگی یک مولتی میلیاردر افسانه ای است تا یک سیاستمدار حرفه ای.

دوستی اجتماعی در امتداد عشقی 16 ساله

ایوانای 67 ساله، نخستین همسر ترامپ است و سال ها حیات او با دونالد، پر قدمت ترین طول عمر زندگی مشترک رئیس جمهوری آمریکا را شکل می دهد. برآیند این حیات 16 ساله سه فرزند آنها، ایوانکا، دونالد ترامپ جونیور و اریک است. ایوانا هم همانند سایر همسران ترامپ در پیشه Modelling فعالیت داشته است، اما در گذر زمان به تحصیل روی می آورد و امروز در قلب نیویورک دفتر کاری برای خود تعبیه نموده و در حرفه نویسندگی مشغول است. ایوانا خود را دوست اجتماعی ترامپ می داند. از همین روی بر آن است تا از این دوستی بهره لازم را ببرد و پست و سِمَتی از همسر سابقش بگیرد. از آنجایی که ایوانا متولد جمهوری چک است، تصمیم دارد سفیر آمریکا در موطن خود گردد. اما وقتی در این باره مورد سوال قرار می گیرد که می خواهد از لابی خود برای رسیدن به قدرت سوءاستفاده کند، اینگونه پاسخ می دهد: من از چک آمده ام، زبان این کشور را بلد هستم و اهالی چک من را به خوبی می شناسند، چراکه زنی شناخته شده در سراسر جهان نه فقط آمریکا هستم. من سه کتاب نوشته ام که تمامی آنها در 40 کشور به 25 زبان جهان ترجمه شده است. اشتباه نکنید من با نام ایوانا به شهرت رسیده ام. برای همین احتیاجی به پسوند ترامپ ندارم.

ترامپ خانه اش را ترجیح می دهد

ایوانا می گوید که بر اساس تجارب به دست آمده از زندگی مشترکش با ترامپ، گمان نمی نماید رئیس جمهوری جدید آمریکا پنت هاوس خود در نیویورک سیتی را رها و به کاخ سفید نقل مکان کند، چرا که ترامپ همیشه از ترافیک ها مرکز شهر و سردردهای ناشی از این ترافیک گلایه می نماید از همین روی او ساختمانش با ستون های مرمر، لوسترهای کریستال، پرتره های بزرگ از افسانه های یونان، مجسمه کودک معصوم و فواره داخل ساختمان را رها نمی نماید مگر آنکه سیستم امنیتی آمریکا از او بخواهد. او در حالی که می خندند در این باره بیان می نماید: بیایید صادق باشیم من فکر می کنم برج ترامپ و خانه من در نیویورک بسیار بهتر از کاخ سفید باشد. اما ترامپ می گوید اگر روسای جمهوری پیشین توانستند در کاخ سفید دوام بیاورند، من هم می توانم. البته من فکر نمی کنم ترامپ بخواهد همانند خانه اش دیوارهای کاخ سفید را با زرورق ها طلا بپوشاند.

ترامپ هواپیمای خودش را دوست دارد

همسر نخست ترامپ همچنین پیش بینی می نماید که شوهر سابقش از هواپیمای رسمی دولت آمریکا استفاده نکند بلکه از جت بوئینگ 757، صد میلیون دلاری اش برای مسافرت ها درون و برون مرزی خود بهره ببرد، چرا که به گفته ایوانا، دونالد در داخل هواپیمای شخصی اش بسیار راضی است و در آن احساس امنیت و آرامش می نماید.

ترامپ اهل سفر نیست

دونالد دوست ندارد تکان بخورد و جابه جا گردد. این تعبیر ایوانا از ترامپ است. او معتقد است ترامپ اهل سفر نیست و در طول 18 ماه گذشته به اندازه تمام عمرش به مسافرت رفته است. ایوانا در این باره می گوید: خدا را شکر که ترامپ هواپیمای شخصی دارد، اما او هنوز از سفر کردن متنفر است و دیدگاهی منفی نسبت به این موضوع دارد. من فکر می کنم ترامپ حتی اکنون هم که به مقام ریاست جمهوری رسیده است، ذره ای علاقه به سفر کردن نداشته باشد و قطعا این موضوع کارش را در کاخ سفید سخت خواهد نمود.

کلاب ها شبانه و گلف، تفریحات ترامپ

ایوانای 67ساله در مورد تفریحات دونالد می گوید که او معمولا تعطیلاتش را در ساحل شنی چی چی می گذراند، به فلوریدا می رود و در کلاب ها شبانه وقت می گذراند. در عین حال در اوقات فراغتش هم به بازی گلف مشغول است. البته ایوانا بر این باور است که قطعا در 100روز نخست کاری ترامپ، او از صبح زود تا پاسی از شب مشغول کار خواهد بود. از همین روی نمی تواند به تفریح مورد علاقه اش یعنی گلف بازی کردن بپردازد. البته ایوانا در ادامه اضافه می نماید که دونالدِ رئیس جمهور، عاشق کار کردن است و شب ها تنها 3ساعت می خوابد.

ترامپ مهاجران را دوست دارد!

این مدل پیشین و نویسنده امروز، معتقد است باید جلو مهاجرت ها غیرقانونی به آمریکا گرفته گردد و مهاجران بدون گرین کارت باید از کشور اخراج شوند. اما در عین حال تاکید می نماید که ایالات متحده به مهاجران احتیاج دارد، چراکه آنها دارای نبوغ فراوانی هستند. ایوانا می گوید که در دفتر کار او بانویی عرب و محجبه به مدت 5سال است که مشغول فعالیت است. حتی زمانی که این خانم مسلمان از او در خواست می نماید تا برقع بگذارد، ایوانا به او خاطرنشان می نماید که این موضوع برایش فاقد اهمیت است و آنچه مهم است انجام دادن کارهای زن مسلمان به بهترین شکل ممکن و حضور قانونی او در کشور است. ایوانا تاکید می نماید که بانوی عرب زبان تسلطی به زبان انگلیسی نداشته، اما خیلی خوب از پس کارهایش بر می آمده است. او معتقد است ترامپ نیز همانند او فکر می نماید و مسئله ای با مهاجران و مسلمانان ندارد فقط می خواهد همه چیز قانونی صورت گیرد.

فرزندان ایوانا در کابینه؟

ایوانا مطمئن نیست که فرزندانش در کابینه دولت پدرشان جایی داشته باشند، اما از آنجایی که همسر دخترش ایوانکا، جرد کاشنر (Jerd Kushner) در روزنامه تحت مدیریتش بیننده نیویورک

(New York observer) اعلام نمود که انتشار این نشریه متوقف خواهد شد، پیش بینی می نماید که کاشنر رئیس دفتر ترامپ گردد، چراکه کاشنر در طول کمپین ها و تبلیغات انتخاباتی ترامپ رابطه بسیار نزدیکی با پدر همسر خود داشت. ایوانا معتقد است

دامادش از ظرفیت بسیار بالا و خوبی برخوردار است.

مونس ملانیا خواهیم بود

ایوانا در پرده آخر افشاگری هایش در مورد زندگی خصوصی ترامپ اظهار می دارد که هر 3فرزندش برای درخشیدن آماده شده اند و ایوانکا دختر بزرگش مونس و همدمی برای ملانیا، بانوی اول آمریکا و همسر ترامپ و بارن پسر 10ساله ترامپ خواهد بود. او عنوان می نماید برای بارن همه چیز جدید است و او باید در سن کم تغییرات هنگفتی در زندگی شخصی اش ایجاد کند. به مدرسه ای متفاوت برود و دوستانی تازه پیدا کند. از همین روی مسئولیت سنگینی روی دوش ایوانا و ایوانکا برای مراقبت از بارن 10ساله وجود دارد.

ایوانا بر آن است تا به همگان بقبولاند که به ملانیا حسودی نمی نماید و از اینکه فرصت بانوی اول شدن آمریکا را از دست داده است، ناراحت نیست. او با خنده در این باره می گوید: دلم برای ملانیا می سوزد. از این جهت به او حسودی نمی کنم که از این به بعد باید لباس ها و هرآنچه متعلق به دونالد است را جمع و جور و بسته بندی کند.

منبع:فارس

بازگشت به صفحه سایر رسانه ها

منبع: تسنیم
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 2435

به "ترامپ خانه اش را به کاخ سفید ترجیح می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ خانه اش را به کاخ سفید ترجیح می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید