جزئیات برگزاری جلسات مجلس در شرایط کرونایی

به گزارش مجله وبلاگ فروش، عضو هیات رئیسه مجلس گفت: جلسات صحن و کمیسیون ها در هفته جاری و هفته آینده در فضای جدیدی برگزار خواهد شد و نمایندگان به هنگام جلسات مجلس عده ای در صحن و عده ای در سالن مشروطه و کمیسیون تلفیق حضور خواهند داشت.

جزئیات برگزاری جلسات مجلس در شرایط کرونایی

به گزارش گروه سیاسی مجله وبلاگ فروش، حسینعلی حاجی دلیگانی کننده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: در هفته جاری و هفته بعد جلسات مجلس در فضای جدیدی برگزار خواهد شد.

وی با بیان این که کنندگان به هنگام برگزاری جلسات صحن با رعایت فاصله حداقل یک و نیم متر در صحن حضور خواهند داشت، اضافه کرد: کنندگان در زمان برگزاری جلسات مجلس، عده ای در صحن و عده ای در سالن مشروطه و عده ای نیز در کمیسیون تلفیق حضور دارند و کنندگانی که در سالن مشروطه و تلفیق حضور دارند کار خود را از طریق تبلت دنبال می کنند.

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: زمان برگزاری جلسات صحن نیز به دو زمان یک و نیم ساعته تقسیم می شود، به این ترتیب که از 8 تا 9:30 جلسه برگزار می شود و پس از آن به مدت 30 دقیقه تنفس خواهیم داشت و پس از آن از ساعت 10 تا 11:30 ادامه جلسه برگزار می شود.

حاجی دلیگانی با بیان این که جلسات صحن از رادیو فرهنگ پخش خواهد شد، گفت: در این ایام نماز به صورت جماعت برگزار نمی شود و ناهارخوری مجلس نیز بسته خواهد بود.

وی اضافه کرد: جلسات صحن در روز های یکشنبه و چهارشنبه برگزار می شود و جلسات کمیسیون ها صبح روز های دوشنبه و سه شنبه برگزار خواهد شد و مجلس بعدازظهر ها برنامه ای نخواهد داشت.

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: همان طور که گفتم جلسات کمیسیون ها صبح روز های دوشنبه و سه شنبه برگزار می شود و جلسات در کمیسیون ها با حضور 15 نفر از اعضا رسمیت خواهد داشت و به همین خاطر با توجه به حضور 15 نفره کنندگان در کمیسیون ها و رعایت فاصله حداقل یک و نیم متر، جلسات آن ها در کمیسیون های خودشان برگزار می شود و نیازی به برگزاری جلسات کمیسیون ها در سالن مشروطه، تشریفات و... نیست.

حاجی دلیگانی گفت: کنندگان در این دو هفته به حوزه های انتخابیه خود نخواهند رفت و در تهران حضور خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 8531

به "جزئیات برگزاری جلسات مجلس در شرایط کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات برگزاری جلسات مجلس در شرایط کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید