جنایت مسلحانه به خاطر رقابت عشقی

به گزارش مجله وبلاگ فروش، یک سال قبل درگیری مسلحانه ای در ورامین رخ داد و چند نفر زخمی شدند. با حضور مأموران پلیس در محل و خاتمه درگیری سه زخمی این حادثه به بیمارستان منتقل شدند و در این میان یکی از آن ها به نام پیمان جانش را از دست داد.

جنایت مسلحانه به خاطر رقابت عشقی

شرق در ادامه نوشت: با توجه به اینکه جنایت اتفاق افتاده بود کارآگاهان ویژه قتل در محل حاضر شدند و تحقیقات را آغاز کردند. دو مرد مجروح به مأموران گفتند عاملان این درگیری گروهی بودند که سرکردگی آن ها را مردی به نام شاهین برعهده دارد و او یکی از گنده لات های معروف ورامین است و با پیمان درگیری قبلی داشت.

با توجه به این اطلاعات مأموران شاهین را که فراری بود، تحت تعقیب قرار دادند. بررسی های مأموران نشان داد درگیری این دو نفر بر سر دختر جوانی به نام تیناست. تینا بازداشت شد و در بازپرسی ها گفت: من با شاهین دوست بودم و با هم ارتباط داشتیم. مدتی بود که پیمان مزاحم می شد و مدام به من پیام می داد. وقتی شاهین این موضوع را فهمید عصبانی شد و تصمیم گرفت با او درگیر شود. من از محل درگیری و زمان آن اطلاع نداشتم، اما شاهین به من گفته بود پیمان را سر جایش می نشاند. چند روز بعد مأموران شاهین را بازداشت کردند. او در بازپرسی ها به قتل اعتراف کرد و گفت: پیمان خیلی با من بحث می کرد و می گفت هر طوری شده حال من را می گیرد.

متهم گفت: ما در اینستاگرام خیلی کل کل داشتیم و او مدام سعی می کرد نوچه هایم را از من بگیرد. وقتی پیروز نشد این کار را بکند، تصمیم گرفت دختری را که به او علاقه مند بودم، از چنگ من دربیاورد.

شاهین در ادامه اعترافاتش گفت: این کار باعث شد خیلی از دست پیمان عصبانی شوم. این کار پیمان در مرام ما خیلی توهین آمیز و زشت است. به همین خاطر من تصمیم خودم را گرفتم. باید کاری می کردم که پیمان تحقیر شود و دیگر با من این کار را نکند. به هوادارانم گفتم برای من کلاشنیکف تهیه کنند. روز حادثه پیمان را تعقیب کردیم و متوجه شدیم او با دوستش در نمایشگاه ماشین قرار گرفته است. در خیابانی کمین کردیم و وقتی می خواست از آنجا عبور کند به سمتش حمله کردیم. من با کلاشنیکف او را زدم. البته قصدم این نبود که او را بکشم و فقط می خواستم زخمی اش کنم تا حساب کار دستش بیاید.

متهم بعد از اعترافات اولیه و زمانی که برای بیان جزئیات به دادسرا برده شد، اتهامش را انکار کرد و مدعی شد به جز او افراد دیگری هم سلاح داشتند و خود پیمان هم سلاح داشت. متهم گفت: فکر می کنم کسی دیگر به او شلیک کرده است و ضارب من نیستم، چون از سلاح من گلوله ای شلیک نشد.

وقتی شاهین همه چیز را انکار کرد، مأموران به جمع آوری اطلاعات بیشتری پرداختند و متوجه شدند سلاح های دیگر همگی چاقو و قمه بوده و گلوله از سلاح شاهین شلیک شده است.

همچنین مأموران تحقیقات بیشتری در این خصوص انجام دادند و پیروز شدند تصاویر دوربین مداربسته چند مکان تجاری را که در آن اطراف بود، به دست بیاورند. به این ترتیب شاهین برای بیان آخرین دفاع در مرحله دادسرا فراخوانده شد. او گفت: من اتهام قتل عمدی را قبول ندارم و فقط می خواستم پیمان را سر جایش بنشانم تا با من رفتار تحقیرآمیز نکند. من از این مسئله خیلی ناراحت بودم. او دختر مورد علاقه من را هدف گرفته بود و سعی داشت تینا را از چنگ من بیرون بیاورد. با اینکه تینا خیلی به او بی محلی می کرد، اما دست بردار نبود.

با سرانجام تحقیقات کیفرخواست علیه شاهین و 18 متهم دیگر این پفراینده صادر شد. همچنین شاهین را به خاطر تیراندازی در سطح شهر و حمل سلاح غیرمجاز محارب تشخیص داده و کیفرخواست درخصوص محاربه نیز برای او صادر شد.

با ارسال پفراینده به دادگاه کیفری استان تهران شعبه 7 مسئول رسیدگی به این پفراینده شد، اما از آنجایی که رسیدگی به اتهام محاربه در صلاحیت دادگاه انقلاب است، بخشی از کیفرخواست که درخصوص محاربه بود به دادگاه انقلاب فرستاده شد و پفراینده درخصوص قتل در شعبه 7 مورد رسیدگی قرار می گیرد. شاهین و 18 متهم دیگر به زودی پای میز محاکمه می فرایند.

منبع: فرارو
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 8913

به "جنایت مسلحانه به خاطر رقابت عشقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنایت مسلحانه به خاطر رقابت عشقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید