دستیابی 115 شرکت ایرانی به استانداردهای بین المللی ، ورود محصولات ایرانی به بازارهای جهانی تسهیل شد

به گزارش مجله وبلاگ فروش، با کوشش معاونت علمی و فناوری، محصولات ایران ساخت به بازار جهانی راه یافت. برنامه ای که منجر به دریافت مجوزهای بین المللی برای 115 شرکت شد.

دستیابی 115 شرکت ایرانی به استانداردهای بین المللی ، ورود محصولات ایرانی به بازارهای جهانی تسهیل شد

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مهدی قلعه نوی رییس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره این موضوع گفت: سال 99، از نظر مبادلات و تعاملات بین المللی سالی سخت و سخت بود، اما کوشش های معاونت علمی و فناوری برای گسترش تبادلات جهانی ادامه یافت و به نتیجه هم رسید.

وی اضافه نمود: یکی از اولویت های معاونت علمی در این چند سال، تسهیل ورود محصولات دانش بنیان به بازارهای بین المللی است. تحقق این هدف نیز سازوکارهای خود را دارد. اما کوشش ها به ثمر نشست و با وجود همه مسائل توانستیم ارتباط خود را با جهان حفظ کنیم.

به گفته قلعه نوی، از دیگر کوشش های این مرکز، تسهیل ورود محصولات دانش بنیان به بازارهای جهانی پس از دریافت استاندارهای بین المللی است. سال گذشته، با کوشش مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری حدود 13 شرکت پیروز به دریافت استانداردها و مجوزهای بین المللی شدند. اما از آغاز این برنامه تا به امروز 115 شرکت مجوزهای ورود به بازار جهانی را دریافت کردند.

رییس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همچنین اعلام کرد: این شرکت ها و محصولات آنها وارد بازار جهانی شده و بعضی از آنها به فروش بالایی نیز دست یافته اند.

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 11250

به "دستیابی 115 شرکت ایرانی به استانداردهای بین المللی ، ورود محصولات ایرانی به بازارهای جهانی تسهیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستیابی 115 شرکت ایرانی به استانداردهای بین المللی ، ورود محصولات ایرانی به بازارهای جهانی تسهیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید