سوچک: هیچ مقام رسمی از ایران برای تمدید قرارداد با من صحبت نکرده است، به خواست خودم در ایتالیا هستم

به گزارش مجله وبلاگ فروش، سرمربی تیم ملی تیراندازی کشورمان گفت: در خصوص تمدید قرارداد و یا ادامه همکاری با تیم ملی تیراندازی هیچ مقام رسمی از فدراسیون با من صحبتی نداشته است.

سوچک: هیچ مقام رسمی از ایران برای تمدید قرارداد با من صحبت نکرده است، به خواست خودم در ایتالیا هستم

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

لازلو سوچک در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص حضورش در کنار تیم ملی تیراندازی در ایتالیا گفت: به خواست خودم در کنار تیراندازان هستم، چون به این بچه ها علاقه دارم و برای موفقیت آنها زحمت زیادی کشیده ام و دوست داشتم امروز اینجا باشم. خانه ام فاصله زیادی با محل برگزاری مسابقات فینال فینالیست ها نداشت و توانستم خودم را به شاگردانم برسانم.

وی در خصوص تمدید قراردادش با ایران و ادامه همکاری با فدراسیون تیراندازی کشورمان به صورت پاره وقت گفت: در خصوص تمدید قرارداد و یا ادامه همکاری به هر شکلی، فدراسیون با من صحبتی نداشته است و هیچ مقام رسمی از فدراسیون شرایط ایران را برای من نگفته است. صحبت هایی به صورت زبانی مطرح شده و از من خواسته شده شرط هایم را بگویم، اما من نباید پیشنهادی بدهم بلکه فدراسیون باید اعلام کند که چه برنامه ای دارد.

سرمربی تیم ملی تیراندازی کشورمان که پس از خاتمه المپیک ریو قراردادش با این تیم به خاتمه رسیده است، تأکید کرد: با پیام فرستادن توسط افراد مختلف و به صورت زبانی که نمی توان قرارداد بست بلکه باید یک مقام رسمی با من صحبت کند. تا چه زمانی باید با پیام برای ادامه همکاری برنامه ریزی کنم؟!

منبع: تسنیم
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 1802

به "سوچک: هیچ مقام رسمی از ایران برای تمدید قرارداد با من صحبت نکرده است، به خواست خودم در ایتالیا هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوچک: هیچ مقام رسمی از ایران برای تمدید قرارداد با من صحبت نکرده است، به خواست خودم در ایتالیا هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید