غفوری: امیدوارم صحبت های سعادتمند به عمل تبدیل شود، می خواهم با پیراهن استقلال خداحافظی کنم

به گزارش مجله وبلاگ فروش، کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: من صحبت های احمد سعادتمند را شنیدم و امیدوارم اظهاراتش به عمل تبدیل شود.

غفوری: امیدوارم صحبت های سعادتمند به عمل تبدیل شود، می خواهم با پیراهن استقلال خداحافظی کنم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه استقلال، وریا غفوری درباره شیوع ویروس کرونا، گفت: قبل از شروع قرنطینه به سنندج سفر کردیم و اکنون نیز بیش از یک ماه است که در این شهر هستیم. در منزل پدری حضور دارم و قرنطینه خانوادگی را سپری می کنم. تنها برای تمرین و در یک فضایی که تنها خودم و یک همراه دارم، با حفظ فاصله اجتماعی تمرین می کنم.

وی اضافه کرد: قرنطینه می تواند روی روان آدم ها تاثیر بگذارد و روی اقتصاد نیز تاثیر گذاشته است. ماندن در خانه سخت است. نمی دانم تا چه زمانی شرایط ادامه دارد. یک سری از مردم می توانند این شرایط را تا ماه ها تحمل کنند اما برخی این شرایط را ندارند و یک مشکل بزرگ است که باید حل شود.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال شرح داد: در بخشی از روز مطالعه می کنم و چند ساعت نیز مشغول تمرین هستم و در دیگر اوقات آزاد نیز با خانواده وقت می گذارنم. اگر کتاب خواندن نبود، این روزها خیلی سختتر می گذشت.

غفوری با اشاره به اتفاقات سال 98 یادآور شد: سال 98 در کل سال بدی بود و روزهای بدی را سپری کردم؛ این موضوع هم فوتبالی و هم غیر فوتبالی بود. برای استقلال انواع تغییرات رخ داد که شاید این موضوع هر 200 سال یک بار رخ بدهد. واقعا بچه ها با تمام وجود خود کار و تلاش کردند تا این تیم بتواند سر پا باشد و به نسبت نتیجه بگیرد. امسال واقعا سال سختی بود و تغییری که برای تیم صدرنشین استقلال رخ داد، به تیم ضربه زد. بعد از این تغییرات هنوز به ثبات نرسیدیم و تعیین نیست مدیریت جدید نیز ثبات خواهد داشت یا نه و نباید با بی ثباتی جلو برویم تا تیم و هواداران ضربه بخورند.

وی در خصوص انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: صحبت های آقای سعادتمند را شنیدم و امیدوارم این صحبت ها به عمل تبدیل شود. ای کاش مدیران استقلال به اندازه می ماندند تا بتوانیم کار آنها را قضاوت کنیم. از روزی که من آمدم هر سال مدیریت تغییر کرد و امسال بیش از همیشه شاهد تغییرات بودیم.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: اگر شرایط نرمال باشد و ساختار به درستی کار کند، هیچ مربی و بازیکنی نباید در امورات باشگاه دخالت کند اما وقتی می بینیم در باشگاه خود ما کارها پیش نمی رود و مسائل زیادی وجود دارد، بازیکنان صحبت می کنند.

غفوری درباره تمرینات بازیکنان در دوران قرنطینه شرح داد: کادرفنی ما برای دوران قرنطینه برنامه ریزی کردند و بعد از تعطیلی ابتدایی، برنامه دقیقی به ما ارائه شد و هر کسی تمرین کرده باشد شرایط بدنی خوبی دارد. اگر فرصت 20 روزه ای داشته باشیم، بازیکنان ما می توانند به شرایط ایده آل برسند. همه دنیا با این مشکل رو به رو هستند و می توانیم از نظرات کارشناسان کشورهایی مانند اسپانیا و ایتالیا استفاده کنیم. می توانیم در یکی از شهرها که شرایط سفید دارد به میدان برویم و یا اینکه مسابقات را برگزار نکنیم اما اگر دیر برگزار کنیم برای فصل بعد هم مشکل خواهیم داشت.

وی در خصوص شرایط تیم استقلال گفت: تیم ما شرایط خیلی خوبی ندارد. از نظر امکاناتی شرایط سختی داشتیم و اکنون نیز با کرونا دست و پنجه نرم می کنیم. شرایط خیلی جالبی نداریم و به ویژه جوانان تیم و بازیکنان با من تماس گرفتند و پیگیر مطالبات شدند. امسال دیدیم که قبل از عید باشگاه هیچ پرداختی نشد و این موضوع که برای اولین مرتبه رخ داد، خیلی بد بود. متاسفانه در واکنش به پیگیری بازیکنان چیزی نمی توانیم بگوییم و امیدوارم مسائل برطرف شود تا یک پرداختی به بازیکنان انجام شود.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال یادآور شد: امسال زمان مناسبی برای بدنسازی برخلاف سال های قبل داشتیم و دیدید که در اوایل لیگ تیم ما هماهنگ بود. تیم در حال پیشرفت بود و شرایط من نیز رو به جلو بود و امسال شرایط خوبی داشتم و امیدوارم این فصل خوب در پایان با یک نتیجه خوب برای تیم محبوب استقلال همراه باشد.

غفوری درباره معنای شادی گلش شرح داد: معنی شادی گل من علاقه ام به استقلال است. در بازی های حساس که گل های خوبی زده می شود دوست دارم این شادی گل را انجام دهم تا تعصبم به استقلال را نشان دهم.

وی در خصوص گلی که با پیراهن نفت تهران به استقلال زد، گفت: در دیداری که برابر استقلال گل زدم، ابتدا عقب بودیم و آقای مجیدی به ما گل زده بود. استقلال آن سال خیلی قوی بود و یک لحظه یاد شوت آندو برابر بوریرام افتادم و شانس خود را آزمایش کردم و در نهایت توپ گل شد و بازی با تساوی به پایان رسید. این گل قشنگ ترین گل دوران فوتبالم بود. از اول فوتبال دفاع راست نبودم و مهاجم بودم اما با گذشت زمان من را عقب بردند و در نهایت دفاع راست شدم. منصورخان پورحیدری افتخارات زیادی در استقلال داشت و برای من نیز افتخار است که در پست ایشان بازی می کنم و امیدوارم جای ایشان را پر کنم و تا آخرین روز بازی های خوبی به نمایش بگذارم.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال درباره حضورش در استقلال گفت: من وقتی در پاس همدان بودم، آقای اولیایی اجازه نداد به استقلال بیایم و حضورم در این تیم کمی دیر شد. همیشه حسرت می خورم و کاش زودتر می شد به استقلال بیایم. بازی در استقلال شور و هیجان دیگری دارد. پنالتی که مقابل الاهلی از دست دادم تلخ ترین پنالتی بود که از دست دادم.

غفوری در ادامه صحبت هایش شرح داد: زمانی که فرگوسن در منچستر بود، این تیم را دوست داشتم. از روزی که او رفت، نتایج منچستر خوب نبود. علاقه قلبی ام این است که با پیراهن استقلال از فوتبال خدحافظی کنم. البته خیلی ها دوست داشتند این اتفاقات برایشان رخ دهد ولی این موضوع برای آن ها اتفاق نیافتاد و امیدوارم من بتوانم با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کنم.

وی اضافه کرد: من یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارم. با همه بازیکنان استقلال رفیقم ولی اگر بخواهم یک نفر را نام ببرم، علی کریمی. هدفم این است که آنقدر خوب کار کنم و آماده باشم که در جام دنیای بعدی حاضر باشم. من لیاقت حضور در جام های 2014 و 2018 را داشتیم. در دومی به دلیل حضور در استقلال به من پرداخته شد ولی در 2014 با وجود بازی کردن در تمام بازی های نفت، حق من را خوردند. سر اینکه به جام دنیای نرفتم از کی روش ناراحتم ولی او یک مربی بزرگ و جنتلمن بود و شکی نیست که به فوتبال ایران خیلی کمک کرد.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: بهترین گلم در دربی 86 بود. اولین گلم با پیراهن استقلال مقابل استقلال اهواز را هم دوست دارم. -

وی در پایان گفت: می خواهم ادامه تحصیل دهم و وارد مدیریت ورزش شوم. قطعا کلاس های مربی گری را هم می روم ولی فضای مدیریت را بیشتر دوست دارم. در ایران فقر مدیر ورزشی داریم. الان دانشجوی کارشناسی تربیت بدنی هستم و از استادم دکتر ویسی هم تشکر می کنم.

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: sale-blog.ir شناسه مطلب: 3927

به "غفوری: امیدوارم صحبت های سعادتمند به عمل تبدیل شود، می خواهم با پیراهن استقلال خداحافظی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غفوری: امیدوارم صحبت های سعادتمند به عمل تبدیل شود، می خواهم با پیراهن استقلال خداحافظی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید